آبشک: دلیلی ندارد برای کسب سهمیه ناامید باشیم، هدف ما انجام فوتبال ساده و منظم است

به گزارش وبلاگ 20 بکس، محمد آبشک، هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: رقابت در بالای جدول فشرده است، ولی تا هفته آخر برای دریافت سهمیه لیگ قهرمانان آسیا کوشش می کنیم.

آبشک: دلیلی ندارد برای کسب سهمیه ناامید باشیم، هدف ما انجام فوتبال ساده و منظم است

محمد آبشک در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ 20 بکس با اشاره به عملکرد فولاد خوزستان در نیم فصل نخست مسابقات لیگ برتر گفت: ما 24 امتیاز گرفتیم و در صندلی هفتم هستیم، ولی می توانستیم بیشتر امتیاز بگیریم. قبل از آغاز فصل تغییرات نسبتاً زیادی در فولاد ایجاد شد. وقتی تیمی در زمینه کادر فنی و بازیکن با تغییرات زیاد روبرو می گردد، احتیاج به زمان دارد تا هماهنگ گردد. تیم ما هفته به هفته شرایط بهتری پیدا کرد و در برخی از بازی ها هم بدشانس بودیم، در غیر این صورت می توانستیم بیشتر امتیاز بگیریم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا فولاد می تواند در این فصل سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاورد، تأکید کرد: رقابت در بالای جدول فشرده است، ضمناً شرایط اقتصادی و هزینه های تیم های بالای جدول با فولاد قابل قیاس نیست. با این حال فولاد هم تیم باتجربه ای است که دو بار قهرمان لیگ برتر شده و شخصیت این را دارد که در انتها فصل جزو بالانشین ها باشد. ما تا هفته آخر برای دریافت سهمیه لیگ قهرمانان آسیا کوشش می کنیم و دلیلی ندارد ناامید باشیم. در ادامه بازی ها هم احتیاج مبرمی به حمایت طرفداران داریم.

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان در خصوص کار کردن با جواد نکونام توضیح داد: آقا جواد تجربیات زیادی در فوتبال دارد و با مربیان زیادی هم کار نموده است. هدف ما انجام فوتبال ساده و منظم است و نکونام از بازیکنان می خواهد که این گونه بازی کنیم. نکونام ارتباط بسیار خوبی با بازیکنان دارد و امیدوارم بتوانیم خواسته های سرمربی را به بهترین شکل در زمین پیاده کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آبشک: دلیلی ندارد برای کسب سهمیه ناامید باشیم، هدف ما انجام فوتبال ساده و منظم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آبشک: دلیلی ندارد برای کسب سهمیه ناامید باشیم، هدف ما انجام فوتبال ساده و منظم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید