شروع فروش بلیت قطارهای رجا برای محرم و صفر از 21 مرداد ، پروتکل های بهداشتی رعایت می شوند

به گزارش وبلاگ 20 بکس، عرضه بلیت قطارهای مسافری رجا برای بازه زمانی اول شهریور لغایت 30 مهر ماه 99 مصادف با ایام محرم و صفر، از ساعت 10صبح روز سه شنبه 21 مرداد ماه شروع می گردد.

شروع فروش بلیت قطارهای رجا برای محرم و صفر از 21 مرداد ، پروتکل های بهداشتی رعایت می شوند

به گزارش تین نیوز، معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام این خبر اضافه کرد: فروش بلیت قطارهای مسافری رجا از ساعت 10 صبح سه شنبه 21 مرداد ماه به صورت همزمان اینترنتی و اپلیکیشن ها، 1539 و فروش حضوری به وسیله کلیه مراکز مجاز فروش بلیت قطار در سراسر کشور انجام می گردد.

رضا عصاری گفت: هم وطنان برای کسب اطلاعات بیشتر همچنین دریافت برنامه حرکت قطارها، بهای بلیت و ... می توانند به صورت شبانه روزی و از سراسر کشور با سامانه ارتباط با مشتریان رجا به وسیله شماره تلفن 1539 تماس حاصل نموده یا به پایگاه اینترنتی www.raja.ir مراجعه نمایند.

وی در مورد سفر با قطارها رجا در شرایط کرونایی گفت: با شیوع ویروس کرونا در کشور، این شرکت اقدامات متعددی را در راستای سفر هوشمند (سفر+سلامت) با انجام پروتکل های بهداشتی اعم از: کنترل شرایط سلامتی و بهداشت مأموران قبل از اعزام، ضد عفونی کردن قطارها در مبدأ و طول سفر، استفاده از ظروف یکبار مصرف پذیرایی، رعایت فاصله گذاری فیزیکی در قطارها، ارائه ماسک به مسافران، جانمایی و تعبیه مواد ضدعفونی نماینده در قطارها و ... شروع و اجرایی نموده است.

معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا ضمن اطمینان خاطر به هموطنانی که احتیاج به سفر با قطارهای رجا را دارند در جهت رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی این شرکت، از آنان درخواست کرد: با زدن ماسک و رعایت نکات و پروتکل های بهداشتی اعلام شده از سوی مسئولان وزارت بهداشت و همکاران ما در داخل قطار، هم به سلامت خود و هم سلامت کارکنان قطار که خدمتگزاران آنان هستند، یاری نمایند.

منبع: چمدان

به "شروع فروش بلیت قطارهای رجا برای محرم و صفر از 21 مرداد ، پروتکل های بهداشتی رعایت می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع فروش بلیت قطارهای رجا برای محرم و صفر از 21 مرداد ، پروتکل های بهداشتی رعایت می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید