آمار مبتلایان به کرونا در تهران روبه افزایش است

به گزارش وبلاگ 20 بکس، زالی گفت: طی روز های اخیر تعداد مبتلایان به کرونا در تهران با شیبی ملایم رو به افزایش است.

آمار مبتلایان به کرونا در تهران روبه افزایش است

به گزارش علیرضا زالی، فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران، با اشاره به ضرورت اعمال قوانین دورکاری کارکنان ادارت با هدف کنترل پاندمی کرونا در تهران، اظهار کرد: استمرار دورکاری کارکنان می تواند از افزایش شیوع کرونا پیشگیری کند.

او با تاکید بر افزایش آمار مبتلایان، بستری شدگان و فوتی های با تشخیص کرونا در مقایسه با هفته های قبل، ضرورت اعمال محدودیت ها را خواهان شد و اضافه کرد: دورکاری کارکنان ادارات علاوه بر کاهش حضور کارمندان از فراوری سفر های درون شهری و افزایش بار ترافیک می کاهد بنابراین کماکان پیشنهاد ستاد عملیات مقابله با کرونا استمرار محدودیت در ترددهاست.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه متأسفانه آمار مبتلایان به کووید 19 در مقایسه با هفته گذشته در تهران رو به افزایش است، توضیح داد: مجموعاً در 24 ساعت گذشته بالغ بر 659 بیمار در استان تهران با تشخیص کرونا بستری شده اند که این آمار در مقایسه با هفته گذشته سیر صعودی داشته است.

زالی با بیان اینکه 143 نفر از مبتلایان قطعی به کرونا در بخش های مراقبت های ویژه بستری شده اند، گفت: سهم بیماران سرپایی که احتیاج به بستری در بخش های درمانی داشته اند نیز 9،9 دهم درصد را به خود اختصاص داده است.

او ادامه داد: از مجموع افرادی که به عنوان بیمار بیمارستانی نیز به مراکز درمانی تهران با تشخیص کرونا مراجعه نموده اند 21 درصد در بخش های مراقبت های ویژه تحت درمان قرار گرفته اند.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران از افزایش آمار مبتلایان به کرونا، طی روز های اخیر در تهران اطلاع داد و گفت: آمار مبتلایان به کووید 19 با شیبی ملایم رو به افزایش است.

زالی با اشاره به اینکه پیش بینی می گردد تهران به سمت موج سوم کرونا در حرکت باشد، اضافه کرد: در استان تهران ورود موج سوم کرونا بسیار زودتر از سایر استان ها شکل خواهد گرفت و در هفته های پیش رو با افزایش آمار بیماران کرونایی تهران شرایط جدیدی را تجربه می نماید.

دورکاری کارکنان از افزایش شیوع کرونا پیشگیری می نماید

او با اشاره به اینکه محدودیت در تردد ها و دورکاری کارکنان ادارات به میزان قابل توجهی می تواند از سرایت پذیری کرونا بکاهد، تاکید نمود: کاهش حضور و فعالیت کارکنان در ادارات پیشنهاد فنی و کارشناسی ستاد فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران است.

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران ادامه داد: گروه های پرخطر کماکان از حضور در محل کار معاف هستند و این گروه ها می توانند ضمن ارائه گواهی پزشکی از قوانین محدودیت ها استفاده نمایند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "آمار مبتلایان به کرونا در تهران روبه افزایش است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار مبتلایان به کرونا در تهران روبه افزایش است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید