آمازون: تیک تاک را از روی گوشی هایتان پاک کنید!

به گزارش وبلاگ 20 بکس، همزمان با زمزمه های ممنوع شدن فعالیت تیک تاک در آمریکا، آمازون از کارکنانش خواست تا اپلیکیشن تیک تاک را پاک نمایند.

آمازون: تیک تاک را از روی گوشی هایتان پاک کنید!

به گزارش وبلاگ 20 بکس به نقل از ایسنا، عظیم ترین خرده فروشی دنیا از کارکنان خود خواسته است با توجه به ریسک های امنیتی موجود، از امروز این اپلیکیشن را از گوشی های خود حذف نمایند. آمازون اجازه اجرای اپلیکیشن تیک تاک روی گوشی هایی که به سرویس ایمیل این شرکت دسترسی دارند را نخواهد داد.

در هفته های اخیر اپلیکیشن تیک تاک با محدودیت های جدیدی روبرو شده است: دولت هند در تصمیمی عجیب و بی سابقه فعالیت شمار زیادی از اپلیکیشن های چینی در این کشور را ممنوع گفت که در بین آن ها نام تیک تاک و وی چت نیز دیده می شد. هم چنین با تصمیم مدیران تیک تاک، این اپلیکیشن فعالیت های خود را به طور موقت در هنگ کنگ با توجه به تصویب قانون جنجالی امنیت ملی هنگ کنگ به حال تعلیق درآورد.

پیش از این تصمیم شرکت آمازون، مایک پامپیو- وزیر خارجه آمریکا در یک نشست خبری گفته بود فعالیت تیک تاک در آمریکا احتمالا ممنوع اعلام خواهد شد هر چند که قرار نیست چیزی تا پیش از تصمیم رئیس جمهور (ترامپ) اجرایی گردد.

منبع: جام جم آنلاین

به "آمازون: تیک تاک را از روی گوشی هایتان پاک کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمازون: تیک تاک را از روی گوشی هایتان پاک کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید