احتمال اعمال محدودیت در پروازهای نوروزی

به گزارش وبلاگ 20 بکس، طبق اعلام سازمان هواپیمایی کشوری، باوجود برنامه ریزی اجرا شده در پروازهای نوروزی، احتمال اعمال محدودیت پروازی مطابق با تصمیمات ستاد مقابله با کرونا وجود دارد.

احتمال اعمال محدودیت در پروازهای نوروزی

به گزارش وبلاگ 20 بکس از فارس، طبق اعلام سازمان هواپیمایی کشوری، از ابتدای شیوع ویروس کرونا، سازمان هواپیمایی کشوری ارتباط تنگاتنگی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور و همچنین ستاد مقابله با کرونا داشته و این همکاری ها همچنان ادامه دارد و برهمین اساس در حوزه ارائه خدمات به مسافر در نوروز 1400 نیز تابع قوانین ستاد مبارزه با کرونا هستیم.

چنانچه در اوج سفرهای نوروزی ستاد مبارزه با کرونا به این نتیجه برسد که محدودیت های پروازی اعمال شود، علاوه بر استان خوزستان، استان های دیگر با محدودیت روبرو خواهند شد، حتی اگر بلیت ها پیش فروش شده باشند، براساس هماهنگی های اجرا شده، شرکت های هواپیمایی همه مبلغ بلیت خریداری شده را بدون کسر جریمه به مسافران مسترد خواهند کرد.

پاسخگویی به شکایات مردمی به صورت روزانه توسط دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شرکت ها و موسسات هوانوردی سازمان انجام می شود، چنانچه شکایتی از سوی مسافران مبنی بر اهمال در استرداد مبلغ بلیتشان وجود دارد، می توانند مراتب را از طریق پورتال سازمان هواپیمایی کشوری به آدرس www.cao.ir مطرح تا به شکایت ایشان در اسرع پاسخ داده شود.

منبع: جام جم آنلاین

به "احتمال اعمال محدودیت در پروازهای نوروزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال اعمال محدودیت در پروازهای نوروزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید