ادعایی جدید درباره پاداش های جنجالی کی روش

به گزارش وبلاگ 20 بکس، دستیار پیشین کارلوس کی روش در تیم ملی فوتبال ایران در ماجرای پاداش های این مربی از وی حمایت کرد.

ادعایی جدید درباره پاداش های جنجالی کی روش

به گزارش گروه ورزشی خبرگزای دانشجو، مدتی است که بحث پاداش های کارلوس کی روش در تیم ملی فوتبال ایران نقل محافل ورزشی شده است.

امید نمازی که حدود 3 سال دستیار کارلوس کی روش در تیم ملی فوتبال ایران بود، امروز (یکشنبه) با انتشار پستی در فضای مجازی شرحاتی در این خصوص داد و گفت: چند وقتی است که این موضوع در رسانه های ایران خیلی حاد شده و صحبت های زیادی درباره آن مطرح می شود. من هم چند وقتی است که دوست داشتم به این موضوع ورود کنم چرا که خیلی وقت ها به اشتباه برخی صحبت ها مطرح می شود.

وی ادامه داد: من با کی روش رابطه نزدیکی داشتم و حدود 3/5 سال با او در تیم ملی ایران کار کردم و به مسائل مالی بین او و فدراسیون که طبق قراردادش هم بود، اشراف زیادی دارم، چون بیشتر اوقات من رابط بین او و فدراسیون بودم و باید کی روش را در این جلسات همراهی می کردم.

مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران شرح داد: یکسری پاداش ها در قرارداد کی روش آمده بود که او تا سنت و دلار آخر آن را هم می خواست و حقش بود، ولی اینکه بگوییم بیرون از قرارداد کی روش پول یا پاداشی اضافه به او تعلق گرفته به هیچ عنوان این موضوع را قبول ندارم. در این 3/5 سال که با او کار کردم، هیچ وقت چنین اتفاقی رخ نداد. کی روش حتی بارها پاداش های خود را با دستیاران ایرانی تقسیم کرد.

نمازی در پایان بیان کرد: دستیاران خارجی بحث شان جدا بود چراکه خودشان قرارداد داشتند و در آن قراردادها هم پاداش هایی وجود داشت، ولی ما به عنوان دستیاران ایرانی خصوصا من، هیچ پاداشی در قراردادمان تعریف نشده بود. به همین خاطر کی روش به دلیل حُسن نیتی که داشت از پاداش هایی که به خود و دیگر اعضای تیم تعلق می گرفت به دستیاران ایرانی هم می داد. در شرایطی که هیچ اجباری برای این کار نداشت و فقط او از روی حسن نیت چنین کاری می کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ادعایی جدید درباره پاداش های جنجالی کی روش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعایی جدید درباره پاداش های جنجالی کی روش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید