استاندار : عظیم ترین نگرانی اصفهان کمبود آب و فرونشست زمین است

به گزارش وبلاگ 20 بکس، استاندار اصفهان گفت : کمبود آب بزرگترین نگرانی موجود این استان تشنه است که همه باید صرفه جویی کنیم.

استاندار : عظیم ترین نگرانی اصفهان کمبود آب و فرونشست زمین است

به گزارشوبلاگ 20 بکس به نقل از ایرنا، عباس رضایی تاکید نمود: ضمن احترام کامل به استان های مجاور و مردم متدین آنها، نمی خواهیم مدیون آنها بشویم و هیچ حق اضافه ای هم نمی خواهیم؛ بلکه وظیفه داریم یک قطره آب کمتر مصرف کنیم و یک قطره آب بیشتر به استان اصفهان نیاوریم.

وی اضافه نمود: شمال استان اصفهان به ویژه اردستان البته در 2 سال گذشته شاهد بارندگی های خوبی بود اما برای توسعه کاشان و آینده این شهر عظیمترین نگرانی موجود کمبود آب است.

استاندار اصفهان بیان نمود: مسئولان برای کمبود آب در این استان باید یک فکر اساسی و چاره اندیشی نمایند، چون در واقع این استان و یک تمدن در معرض خطر است.

وی دیگر مشکل عظیم اصفهان را فرو نشست زمین برشمرد و توضیح داد: برای ساخت فرودگاه اصفهان میلیون ها تومان از بودجه بیت المال هزینه شد اما این فرودگاه و همچنین دشت مهیار در حال فرونشست است.

رضایی اضافه نمود: اگر خدایی ناخواسته حادثه ای مانند 20 سانتی متر فرونشست در میدان امام اصفهان رخ دهد، معاندان نظام و ضدانقلاب که نشسته اند تا از هیچ کوه بسازند، برای نظام دسیسه می سازند.

منبع: همشهری آنلاین

به "استاندار : عظیم ترین نگرانی اصفهان کمبود آب و فرونشست زمین است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاندار : عظیم ترین نگرانی اصفهان کمبود آب و فرونشست زمین است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید