اسماعیلی: پرونده 60 قاضی که دچار اطاله شده بود را در اولویت قرار گرفته است

به گزارش وبلاگ 20 بکس، سخنگوی دستگاه قضا گفت: پرونده قضاتی که دچار اطاله شده بود را در اولویت قرار داردیم و در برخورد با مفسد جدید وجود دارد.

اسماعیلی: پرونده 60 قاضی که دچار اطاله شده بود را در اولویت قرار گرفته است

به گزارش خبرنگار اجتماعی وبلاگ 20 بکس، اسماعیلی سخنگوی دستگاه قضا در آخرین نشست خود درباره پرونده های قضات گفت: در یکی از جلسات مثال زدم ما قاضی را از صلاحیت قضاوت سلب کردیم به جهت اینکه منزل مسکونی اش را از یکی از اصحاب پرونده خریده بود که پولش را هم داده بود و این عمل جرم هم نیست و به قیمت هم خریده بود؛ اما دستگاه قضا این را نافی صلاحیت قاضی می داند. در این شهر این همه منزل فروشی است؛ چرا شما بایستی بروی منزل مورد احتیاجت را از یکی از اصحاب پرونده بخری که طرف دیگر پرونده این را در تصمیم قضایی شما موثر بداند، علیرغم اینکه موثر هم نبوده است.

وی اضافه کرد: اعداد و ارقامی که اعلام می گردد گاهی به این سخت گیری هاست که انجام می دهیم و اعلام کردیم هر کجا عمل مجرمانه انجام گردد و احتیاج به اعلام اسم داشته باشد در چارچوب تبصره ماده 36 قانون مجازات اسلامی اسم فرد، مجازات او و عنوان مجرمانه او را اعلام می کنیم، چه مرتکب قاضی و چه کارمند و چه هر شغل دیگری داشته باشد.

سخنگوی قوه قضاییه تاکید نمود: برخورد ها توسعه پیدا نموده است، من اعداد و ارقامی در ارتباط با ثبت جلسه قبل اشاره کردم و بعد از آن باز معادل همان عدد و رقم و در ادامه آن عملیات، از پرسنل ثبت شناسایی و دستگیر شدند. در درون دستگاه قضا هم مواردی داشتیم که در صورت احتیاج جمع بندی آن را در فرصت دیگری اعلام خواهم کرد، اما بدانید در برخود با مفاسد جدیت وجود دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اسماعیلی: پرونده 60 قاضی که دچار اطاله شده بود را در اولویت قرار گرفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسماعیلی: پرونده 60 قاضی که دچار اطاله شده بود را در اولویت قرار گرفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید