افشای جزئیاتی جدید از فساد اقتصادی نمایندگان مجلس انگلیس

به گزارش وبلاگ 20 بکس، خبرنگاران: در حالی که رسوایی اقتصادی مربوط به سر ملکلم ریفکیند و جک استراو همچنان ادامه دارد، نمایندگان انگلیسی که بالاترین درآمدها را طی سال گذشته داشته اند، شناسایی شدند.

افشای جزئیاتی جدید از فساد اقتصادی نمایندگان مجلس انگلیس

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ 20 بکس به نقل از ایندیپندنت، وزرای خارجه سابق انگلیس روزانه بیش از 5 هزار پوند به خاطر در اختیار قراردادن تجربه و ارتباطات خود به یک شرکت خصوصی، دریافت می نموده اند.

مطالب منتشر شده موجب تشدید خشم و نگرانی ها نسبت به درآمدهای نمایندگان مجلس عوام انگلیس در خارج از مجلس شده است. نتایج تجزیه و تحلیل اجرا شده توسط موسسه استاتیستا نشان می دهد که نمایندگان انگلیسی طی سال گذشته در مجموع بیش از 7 میلیون پوند درآمد، غیر از حقوقی که از مجلس عوام دریافت می نموده اند، داشته اند. در این بین نمایندگان محافظه کار بیشترین سهم را داشتند.

سیاستمداران حزب محافظه کار در مجموع بیش از 4.74 میلیون پوند درآمد داشته اند که این رقم دو برابر بیشتر از درآمد نمایندگان حزب کارگر بوده است.

گوردون براون نخست وزیر سابق انگلیس با درآمد 962516 پوند بالاترین دریافتی را خارج از حقوقی که از مجلس دریافت می نموده، داشته است.

براون تنها برای یک سخنرانی دو و نیم ساعته برای یک شرکت چینی در پکن بیش از 61730 پوند دریافت نموده است. براون همچنین برای یک سخنرانی دیگر در دانشگاه آمریکایی در دوبی بیش از 46500 پوند درآمد داشته است.

جفری کاکس نماینده محافظه کار مجلس عوام انگلیس نیز دومین درآمد بالا را داشته است. وی سال گذشته بیش از 820867 پوند خارج از حقوق پارلمانی درآمد داشته است.

منبع: تسنیم

به "افشای جزئیاتی جدید از فساد اقتصادی نمایندگان مجلس انگلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشای جزئیاتی جدید از فساد اقتصادی نمایندگان مجلس انگلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید