امیر حیدری: برد موشک های هوانیروز به شکل قابل ملاحظه ای افزایش یافت ، اورهال 33 فروند بالگرد هوانیروز ارتش با همکاری پن ها

به گزارش وبلاگ 20 بکس، فرمانده نزاجا گفت:با همکاری جوانان متخصص و مومن شرکت پشتیبانی و نو سازی بالگرد های ایران، پنها؛ 33 فروند بالگرد هوانیروز که سال ها زمین گیر شده بودند بهینه سازی و اورهال شدند و به چرخه ناوگان بالگردی هوانیروز پیوستند.

امیر حیدری: برد موشک های هوانیروز به شکل قابل ملاحظه ای افزایش یافت ، اورهال 33 فروند بالگرد هوانیروز ارتش با همکاری پن ها

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ 20 بکس، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع فرماندهان، مسولین و کارکنان فنی شرکت پشتیبانی و نو سازی بالگزد های ایران، پن ها، گفت: امروز بازدارندگی نیرو های مسلح به جایی رسیده که برای به شهادت رساندن سرباز ولایت در سنای امریکا قانون تصویب می شود.

وی تاکید کرد:اگر در قیاس بزرگتر کارکرد و عملکرد نیرو های مسلح را اندازه گیری کنیم خواهیم دید هر کدام بازدارندگی را به اوج خود رسانده اند. نمونه شاخص هم شما جوانان مومن و فنی شرکت پن ها هستید.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری با اشاره به اورهال و نوسازی بالگرد ها اضافه نمود: پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران دستان توانمند شما قطعات را یکی پس از دیگری طراحی و تولید کرد تا تمامی بالگرد ها به پرواز در بیایند، در طول 8 سال دفاع مقدس و پس از آن تمامی ماموریت های هوانیروز با قوت انجام شد و هوانیروز ارتش اولین یگانی هستند که بلافاصله در منطقه ماموریت حاضر می شوند.

وی تاکید کرد: امروز با همکاری وزارت دفاع و صنایع داخلی کشور تعداد 33 فروند از بالگرد های هوانیروز که سال ها زمین گیر شده بودند اورهال و نوسازی شد و ان شاالله در ماموریت های آینده از آن ها استفاده خواهیم کرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: چند نقص بزرگ و مهم در حوزه بالگردی وجود داشت که امروز تمامی آن ها برطرف شده اول اینکه حجم زیادی از بالگرد ها هوانیروز زمین گیر شده بودند، دوم این که بالکرد های ما فقط در روز می توانسته اند پرواز و اجرای عملیات کنند و سومین مورد برد پایین موشک های هوانیروز بود که همه این موارد با همت جوانان انقلابی و با حضور شبانه روزی وزارت دفاع و شرکت پن ها بر طرف شد.

وی با بیان اینکه امروز در حوزه برد موشک های هوانیروز به دستاورد های خوبی رسیده ایم، خاطرنشان کرد: امروز برد موشک های هوانیروز در حد بسیار مطلوبی ارتقا یافته است و در حوزه دوربین های دید در شب نیز به خودکفایی رسیده ایم و این ادعا را داریم که می توانیم در دل شب پرواز کنیم و اهداف را منهدم سازیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در شرکت پن ها و در جمع فرماندهان و مسولین آن ها گفت: اینجا جایی است که در گذشته امریکایی های مزدور مستقر بودند و برای ما بالگرد می آوردند، اورهال می کردند و زنجیره های وابستگی را روز به روز نسبت به خودشان محکم تر می کردند، اما امروز صدای طنین انداز بالگرد های ما با همت شما جوانان انقلابی در کشور به گوش همگان می رسد.

وی درپایان گفت: هوانیروز ارتش بزرگترین ناوگان بالگردی خاورمیانه است و در حوزه های بالگردی به دستاورد های مهمی دست یافته است، در حال حاضر نیز در صد آمادگی هوانیروز در حد بسیار بالایی واقع شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "امیر حیدری: برد موشک های هوانیروز به شکل قابل ملاحظه ای افزایش یافت ، اورهال 33 فروند بالگرد هوانیروز ارتش با همکاری پن ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیر حیدری: برد موشک های هوانیروز به شکل قابل ملاحظه ای افزایش یافت ، اورهال 33 فروند بالگرد هوانیروز ارتش با همکاری پن ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید