تاکید بر مشارکت بیشتر بانوان در فعالیت های ورزش دانشگاهی

به گزارش وبلاگ 20 بکس، نخستین جلسه هماهنگی روسای کمیته های فدراسیون با حضور اعضا با تاکید بر مشارکت فعالیت بانوان در فعالیت های ورزش دانشگاهی برگزار گشت.

تاکید بر مشارکت بیشتر بانوان در فعالیت های ورزش دانشگاهی

به گزارش وبلاگ 20 بکس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، به منظور هماهنگی و برنامه ریزی فعالیت کمیته های مختلف فدراسیون اولین جلسه به ریاست دکتر علیزاده سرپرست فدراسیون برگزار شد.

در این جلسه ابتدا دکتر علیزاده ضمن تقدیر از زحمات دکتر دهخدا در زمان تصدی ریاست فدراسیون و کارهای اجرا شده گفت: کمیته ها نقش بسزایی در بخش توسعه و هماهنگی کلیه فعالیت های فدراسیون دارد میتواند به عنوان موتورحرکت فدراسیون باشند.

علیزاده گفت: مسئولین این کمیته ها با توجه به ارتباطات خوبی که با بدنه ورزش و دانشگاه ها دارند میتوانند ارتباط خوب و موثری را بین فدراسیون و بخش های مختلف برقرار کنند.

در ادامه هر یک از روسای کمیته ها برنامه ها و نظرات خود را بیان کردند. از مهمترین نظرات می توان به مشارکت دانشجویان در عرصه فعالیتهای ورزشی دانشگاها، مشارکت بیشتر زنان در برنامه های فدراسیون و حضور در هیئت رئیسه هیئت های استانی، استفاده از فضای مجازی در بحث آموزش و پژوهش و سمینارها، ارتباط مستمر با رسانه ها و برقراری تعاملات بین المللی نام برد.

همچنین در پایان مقرر شد هر یک از کمیته ها نفرات خود را برای تشکیل کارگروه به فدراسیون معرفی و برنامه عملیاتی خود را ارائه تا در تقویم سال جدید گنجانده شود.

در این جلسه احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی، بشیریان، خانم ها صفاری نایب رئیس و عرب عامری مسئول کمیته توسعه ورزش بانوان، عنبریان مسئول کمیته امور استان ها و هیئت های ورزشی(به صورت مجازی) نظریان مسئول کمیته حقوق ، قوانین و مقررات، کریمی مسئول امور هیئت های استانی و مرادی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی فدراسیون حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تاکید بر مشارکت بیشتر بانوان در فعالیت های ورزش دانشگاهی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید بر مشارکت بیشتر بانوان در فعالیت های ورزش دانشگاهی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید