تشکیل پرونده برای دانش آموختگان کلیه کشورها به جز 3 کشور

به گزارش وبلاگ 20 بکس، اداره کل امور دانش آموختگان وزارت علوم اعلام نمود، آن دسته از دانش آموختگانی که مدارک تحصیلی خارجی خود را به جز کشورهای آمریکا، کانادا و انگلستان دریافت نموده اند، جهت ارزشیابی مدارک از تاریخ 26 بهمن 98 نسبت به تشکیل پرونده الکترونیکی به وسیله پرتال سامانه سجاد به نشانی https://portal.saorg.ir/ اقدام نمایند.

تشکیل پرونده برای دانش آموختگان کلیه کشورها به جز 3 کشور

متقاضیان می توانند جهت ثبت نام اولیه به نشانی https://portal.saorg.ir/registration-the-applicant مراجعه و پس از انجام ثبت نام، جهت تشکیل پرونده الکترونیکی در اداره کل امور دانش آموختگان به منظور ارزشیابی مدارک تحصیلی خارجی به بخش خدمات سامانه مراجعه نمایند.

متقاضیان باید قبل از ثبت نام در سامانه، اعتبار دانشگاه محل تحصیل و نیز ضوابط و مقررات عمومی مندرج در وب گاه این اداره کل به نشانی grad.saorg.ir را مطالعه نموده و در صورت احراز اعتبار محل تحصیل و مطابق بودن مدارک تحصیلی اخذ شده با ضوابط و مقررات یاد شده، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند، گفتنی است در صورت عدم احراز شرایط یاد شد، هزینه پرداخت شده جهت ارزشیابی عودت داده نمی گردد.

درصورتی که دانش آموختگان از کشورهای آمریکا، کانادا و انگلستان باشند، ضروری است حضوری با تکمیل کاربرگه های تشکیل پرونده (grad.saorg.ir/credential-evaluation-book) به سازمان امور دانشجویان مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تشکیل پرونده برای دانش آموختگان کلیه کشورها به جز 3 کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل پرونده برای دانش آموختگان کلیه کشورها به جز 3 کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید