تمام سرنشینان هواپیمای آنتونف جان باختند

به گزارش وبلاگ 20 بکس، معاون رئیس واحد هواپیمایی کامچاتکا تأیید کرد تمام 28 مسافر و خدمه هواپیمای آنتونف که صبح امروز از رادار خارج شد، جان خود را از دست دادند.

تمام سرنشینان هواپیمای آنتونف جان باختند

به گزارش فارس، معاون رئیس واحد هواپیمایی کامچاتکا ضمن تأیید مرگ تمامی 28 مسافر هواپیمای آنتونف ای ان-26 بیان کرد این هواپیما احتمالاً به صخره های ساحلی برخورد نموده و بخشی از لاشه آن در دریا افتاده است.

بنا بر گزارش شبکه روسی راشاتودی، امدادگرانی که در جستجوی هواپیمای مسافری هستند که ارتباط خود را با واحد کنترل ترافیک هوایی در منطقه شرق دور روسیه از دست داد، امروز (سه شنبه) بیان کردند در حال حاضر شواهدی را در مورد سقوط این هواپیما کشف نموده اند و احتمال داده اند هیچ بازمانده ای را از این حادثه پیدا نکنند.

الکسی خارابوف مدیر هواپیمایی کامچاتکا ساعاتی پس از ناپدید شدن هواپیمای آنتونف-26 بر فراز شبه جزیره کامچاتکا در مصاحبه با خبرگزاری روسی تاس گفت: ما لاشه هواپیما را پیدا کردیم.

وی در ادامه اضافه نمود که نمی تواند بگوید هواپیما کجا و تحت چه شرایطی است و تأکید کرد فردا (چهارشنبه) اطلاعات بیشتری ارائه خواهد داد.

خارابوف توضیح داد تیم امداد و نجات برای دستیابی به محل حادثه از بالگرد استفاده نموده اند.

از طرف دیگر، خبرگزاری روسی اسپوتنیک هم به نقل از سخنگوی سرویس اورژانس کامچاتکا گزارش کرد بنا بر اطلاعات اولیه، تمام مسافران و خدمه در زمان سقوط هواپیما کشته شده اند.

معاون رئیس واحد هواپیمایی کامچاتکا پیش از آن اعلام نموده بود امدادگران، بقایای هواپیمای An-26 را که امروز در قلمرو کامچاتکا روسیه ناپدید شد، پیدا نموده اند.

روساویتاسیا سازمان حمل و نقل هوایی فدرال در این خصوص گزارش کرد لاشه هواپیما در حدود چهار تا پنج کیلومتری بزرگراه در امتداد خط ساحلی پیدا شده است.

صبح امروز، رسانه ها از قطع شدن ارتباط یک هواپیما با 28 سرنشین در شرق دور روسیه خبر دادند و مقام های محلی گزارش کردند این هواپیما در جهت پتروپاولوفسک-کامچاتسکی به پالانا بوده که در کامچاتکا ناپدید شده است.

به گفته نماینده خدمات اورژانس، 28 سرنشین هواپیمای آنتونف شامل شش خدمه و 22 مسافر از جمله یک کودک می شده است.

طبق گزارش های منتشر شده، کارشناسان هواشناسی گفته اند به رغم ابری بودن منطقه، دید به صورت طبیعی بوده است و در عین حال، یک پرونده کیفری هم در مورد نقض احتمالی قوانین ایمنی بعد از ناپدید شدن هواپیما گشوده شده است.

منبع: فرارو

به "تمام سرنشینان هواپیمای آنتونف جان باختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمام سرنشینان هواپیمای آنتونف جان باختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید