توجه به نوآوری و ارائه خدمات و محصولات جدید بیمه ای در بیمه ملت

به گزارش وبلاگ 20 بکس، رویکرد و استراتژی شرکت بیمه ملت، توجه به نوآوری و ارائه محصولات جدید بیمه ای است.

توجه به نوآوری و ارائه خدمات و محصولات جدید بیمه ای در بیمه ملت

به گزارش خبرگزاری وبلاگ 20 بکس به نقل از روابط عمومی بیمه ملت؛ رویکرد و استراتژی شرکت بیمه ملت، توجه به نوآوری و ارائه محصولات جدید بیمه ای است. در خصوص دستاوردهای بیمه ملت با توجه به این رویکرد؛ با دکتر دلفراز مدیرعامل بیمه ملت گفت وگو کردیم:

دکتر دلفراز با اشاره به این که بیمه ملت از جمله شرکت های پیشرو در زمینه نوآوری و ارائه خدمات و محصولات جدید بیمه ای است؛ گفت: بر اساس همین رویکرد، برای اولین بار در صنعت بیمه، قرار است بیمه ملت اوراق بهادار بیمه ای اتکایی را منتشر کند.

وی در همین خصوص توضیح داد: ما توانستیم برای اولین بار در صنعت بیمه، با عبور از تنگناها و با حمایت های نهاد ناظر، انتشار اوراق بهادار بیمه اتکایی را به منظور انتقال ریسک های صنعت به بازار سرمایه در دستور کار قرار دهیم.

مدیرعامل بیمه ملت استفاده از این ابزار را با توجه به افزایش تحریم ها و خروج بیمه گران بین المللی از بازار بیمه ایران، ضروری دانست و گفت: باید در این برهه از زمان از ظرفیت های بسیار زیاد بازار سرمایه استفاده کرد.

وی اهمیت انتقال بخشی از ریسک های بیمه ای را به بازار سرمایه در شرایط تحریم به منظور مدیریت ریسک در این بخش، مدنظر قرار داد و اضافه کرد: این طرح مراحل سرانجامی خود را می گذراند و پیش بینی ما این است که این طرح از اقبال خوبی برخوردار شود و این امر می تواند اثربخشی آن را در اقتصاد تضمین کند.

دلفراز همچنین به کارت اعتباری بیمه ملت به عنوان یکی از ابزارهای مهم اقتصادی و محصول نوین صنعت بیمه اشاره کرد و گفت: این کارت به عنوان جایگزین برای چک تضمینی در خریدهای اقساطی عملیاتی شده و به دلیل مسائل اقتصادی از اقبال بسیار خوبی برخوردار شد و تا به امروز برای 4 میلیون نفر کارت اعتباری صادر شده است.

وی، بیمه نامه آرامش در تحصیل با پوشش کرونا را با هدف ایجاد آرامش خانواده ها از دیگر محصولات بیمه ملت برشمرد و بیان کرد: بیمه بازخرید سنوات بیمه ملت نیز با هدف تضمین پرداخت سنوات کارکنان از دیگر خدماتی است که بیمه ملت توانست با نیازسنجی مناسبی که از بازار بیمه ای داشت، طراحی و آنها را وارد بازار کند.

مدیرعامل بیمه ملت در سرانجام اضافه کرد: بر این اعتقاد هستیم که با خلأیی که در بازار بیمه ای کشور احساس می شود، ورود محصولات و طرح های جدید بیمه ای می تواند زمینه توسعه صنعت بیمه را فراهم آورد و اقبال برای خرید بیمه نامه ها را افزایش دهد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "توجه به نوآوری و ارائه خدمات و محصولات جدید بیمه ای در بیمه ملت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توجه به نوآوری و ارائه خدمات و محصولات جدید بیمه ای در بیمه ملت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید