ثبت 554 مورد تخلف در نانوایی های سمنان

به گزارش وبلاگ 20 بکس، معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از ثبت 554 مورد تخلف در نانوایی های این استان در 9 ماه گذشته اطلاع داد.

ثبت 554 مورد تخلف در نانوایی های سمنان

به گزارش وبلاگ 20 بکس آنلاین به نقل از فارس، مهدی یحیایی در جلسه کارگروه آرد و نان سمنان اظهار کرد: در راستای اهداف و مصوبات کارگروه و به منظور نظارت ویژه بر کیفیت و کمیت نان های تولیدی، 10 هزار و 365 مورد بازرسی از واحدهای نانوایی استان سمنان در 9 ماه گذشته امسال انجام گرفته است.

وی با تأکید بر ضرورت افزایش نظارت و بازرسی ها از واحدهای خبازی استان سمنان گفت: با واحدهایی که قوانین نظام صنفی و مشتری مداری را رعایت نمی نمایند و نان های بی کیفیت به مردم عرضه می دارند، به شدت برخورد می گردد.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف نماینده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان ادامه داد: از این تعداد بازرسی انجام شده، 554 فقره پرونده تخلف با عناوین کم فروشی، عرضه خارج از شبکه آرد، عدم رعایت ساعات کاری و... تشکیل شده است.

یحیایی ارزش ریالی این تعداد پرونده را بیش از 2 میلیارد و 500 میلیون ریال مطرح نمود و گفت: این پرونده ها برای آنالیز و صدور رأی به تعزیرات حکومتی معرفی شده اند.

وی ارتقای کیفیت نان و برگزاری گشت های مشترک بازرسی را از مهم ترین اهداف کارگروه آرد و نان استان سمنان مطرح نمود و گفت: به منظور بهبود کیفیت نان های تولیدی در این استان در امسال، حدود یک هزار و 500 نفر ساعت از متصدیان واحدهای خبازی آموزش های لازم را دیده اند.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف نماینده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد: هم استانی ها می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در نانوایی های این استان ازجمله کم فروشی، عدم رعایت ساعت کاری، گران فروشی، عرضه خارج از شبکه آرد و... موارد را به وسیله سامانه تلفن 124 ستاد خبری این سازمان گزارش دهند.

منبع: همشهری آنلاین

به "ثبت 554 مورد تخلف در نانوایی های سمنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت 554 مورد تخلف در نانوایی های سمنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید