خبرنگاران ساعت کاری ادارات لرستان به روال عادی برمی شود

به گزارش وبلاگ 20 بکس، خرم آباد - خبرنگاران - استاندار لرستان گفت: ساعت کاری ادارات و دستگاه های اجرایی استان از فردا شنبه 17 اسفندماه به روال عادی برمی شود.

خبرنگاران ساعت کاری ادارات لرستان به روال عادی برمی شود

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان سید موسی خادمی روز آدینه با اشاره به ابلاغیه معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور در مورد مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا درباره ساعت کار ادارات در سراسر کشور گفت: ساعت کاری ادارات از فردا (شنبه 17 اسفندماه) در استان و سراسر کشور برابر روال عادی است.

در متن ابلاغیه جواد ناصریان، معاون محترم توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور آمده است: بر اساس مصوبه لازم الاجرای ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، ساعات کار همه ادارات و دستگاه های اجرایی در سراسر کشور از شنبه 17 اسفندماه برابر روال عادی معین شده است.

بر این اساس، بعضی اخبار منتشر شده مبنی بر تفاوت ساعات اداری در استان های مختلف، موضوعیت نداشته و همه دستگاه ها، موظفند برابر روال عادی و مطابق برنامه قانونی قبلی به خدمت رسانی به مردم و مراجعین اهتمام نمایند.

برابر تمهیدات پیش بینی شده و اولویت های ابلاغی به دستگاه ها، امکان استفاده از مرخصی استحقاقی و دورکاری برای کارکنان، در چارچوب مقررات قانونی تسهیل خواهد شد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ساعت کاری ادارات لرستان به روال عادی برمی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ساعت کاری ادارات لرستان به روال عادی برمی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید