خبرنگاران نماز آدینه در 6 شهر استان قزوین اقامه شد

به گزارش وبلاگ 20 بکس، قزوین - خبرنگاران - معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: آئین عبادی سیاسی نماز آدینه امروز 16 خرداد در 6 شهر استان شامل آبیک، خاکعلی، محمدیه، الوند، آوج و آبگرم برگزار گردید.

خبرنگاران نماز آدینه در 6 شهر استان قزوین اقامه شد

منوچهر حبیبی روز آدینه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ 20 بکس گفت: شهرهای یاد شده که آئین عبادی سیاسی نماز آدینه در آنها برگزار گردید، به لحاظ ابتلا و شیوع ویروس کرونا در شرایط سفید قرار دارند.

وی اضافه نمود: تمهیدات لازم توسط ستادهای نمازآدینه در این مناطق برای اقامه این آیین عبادی سیاسی فراهم شده است .

حبیبی از نمازگزاران خواست، با رعایت نکات بهداشت فردی و نیز جمعی و همراه داشتن ماسک ، سجاده و رعایت فاصله اجتماعی در مراسم شرکت نمایند.

وی از دیگر تمهیدات اندیشه شده برای نمازگزاران را کوتاه کردن مدت زمان برنامه نماز آدینه بیان کرد و نمازگزاران خواست که تا حد امکان از آوردن بچه ها را به همراه خود به محل نماز آدینه خودداری نمایند.

حبیبی ،به نمازگزارانی که دارای بیماری های قلبی و تنفسی یا سالمندان توصیه کرد که حتی المقدور در مراسم نماز آدینه شرکت ننمایند و همچنین بانوان از چادر شخصی برای اقامه نماز استفاده نمایند.

این مسوول تاکید نمود : با توجه به اعلام شرایط هشدار در قزوین از دانشگاه علوم پزشکی خواست شده تا شرایط استان را آنالیز و سپس در کمیته استانی پیشگیری از کرونا تصمیماتی لازم برای احرایی محدودیت ها اتخاذ گردد .

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران نماز آدینه در 6 شهر استان قزوین اقامه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نماز آدینه در 6 شهر استان قزوین اقامه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید