خبرنگاران 1200 پرس غذای گرم در بیجار توزیع می گردد

به گزارش وبلاگ 20 بکس، سنندج - خبرنگاران - رییس کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) بیجار از طبخ و توزیع یک هزار و 200 پرس غذای گرم در میان خانواده های تحت حمایت به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) خبرداد.

خبرنگاران 1200 پرس غذای گرم در بیجار توزیع می گردد

جواد عزیزی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ 20 بکس گفت: به مناسبت گرامیداشت سی و یکمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)، کمیته امداد شهرستان، در نظر دارد غذای گرم بین نیازمندان و خانواده های تحت حمایت خود در شهرهای بیجار، توپ آغاج، بابارشانی و پیرتاج توزیع کند.

وی اضافه نمود: در این راستا بیش از یک هزار و 200 پرس غذای گرم از صبح امروز توسط آشپزان و بعضی از عوامل کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) شهرستان بیجار طبخ خواهد شد تا در هنگام شب، در میان خانواده های مورد نظر توزیع گردد.

رییس کمیته حضرت امام خمینی (ره) بیجار یادآور شد: این کمیته در طول ماه مبارک رمضان، روزانه یک هزار پرس غذای گرم با مشارکت خیرین تهیه و در میان نیازمندان این شهرستان توزیع نموده است.

وی تاکید نمود: هزینه تهیه هر پرس غذای گرم حدود 150 هزار ریال برآورد شده است که جهت طبخ و توزیع یک هزار و 200 پرس، 180 میلیون ریال از محل یاری های مردمی و خییرین هزینه شده است.

عزیزی گفت: از دیگر اقدامات کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) شهرستان بیجار در ماه مبارک رمضان، حامی یابی برای ایتام و طرح محسنین و یاری به خانوارهای دارای بیمار صعب العلاج، با پرداخت حداقل 200 هزار ریال در ماه، طرح مفتاح الجنه (بازدید و سرکشی به منازل نیازمندان به همراه مسوولین) نیز به تعداد 200 خانواده با اولویت خانواده های عائله مند دارای ایتام، زمین گیر و بیماران صعب العلاج نیز از دیگر طرح های اجرایی این ماه بود.

وی اضافه نمود: شهروندان جهت مشارکت در این برنامه ها و طرح های حمایتی کمیته امداد بیجار، می توانند به وسیله روش های غیر حضوری (تماس تلفنی با 08738224050 و #0872*8877*) در این امر خداپسندانه سهیم شوند.

شهرستان 89 هزار نفری بیجار در 142 کیلومتری شرق شهر سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 1200 پرس غذای گرم در بیجار توزیع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 1200 پرس غذای گرم در بیجار توزیع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید