داور مانع پیروزی بارسلونا شد، فیلم مسابقه با اتلتیکو مادرید گویای همه چیز است

به گزارش وبلاگ 20 بکس، سرمربی تیم بارسلونا گفت: داور مسابقه با دریافت دو پنالتی عجیب برای اتلتیکو مادرید مانع پیروزی ما شد.

داور مانع پیروزی بارسلونا شد، فیلم مسابقه با اتلتیکو مادرید گویای همه چیز است

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری وبلاگ 20 بکس، بارسلونا در ملاقاتی از هفته سی و سوم رقابت های لالیگا اسپانیا به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه در انتها با تساوی 2 بر 2 به انتها رسید تا بارسلونا با وجود داشتن یک بازی بیشتر نسبت به رئال مادرید در رتبه دوم جدول رده بندی باقی بماند.

کیکه ستین در انتها این مسابقه درباره تکرار پنالتی اول اتلتیکو مادرید و دریافت پنالتی دوم که کاملاً مشکوک بود، به وبلاگ 20 بکس اسپانیایی اظهار کرد: دو مرتبه در این بازی بارسلونا از اتلتیکو مادرید پیش افتاد و هر بار داور مسابقه با دریافت پنالتی های عجیب شرایطی حاصل کرد تا ملاقات به تساوی کشیده گردد. فیلم مسابقه گویای همه چیز است و می توان به راحتی درباره اتفاقاتی که داور در آن تأثیرگذار بود، نظر داد.

سرمربی تیم بارسلونا درباره ورود آنتوان گریژمان در لحظات انتهای مسابقه به زمین و اینکه او را چرا زودتر به بازی گرفته نشد، بیان کرد: مشکل بارسلونا این نیست که همه بتوانند برای تیم بازی نمایند. شاید از نگاه کارشناس منطقی نباشد که گریژمان زمان کمی برای تیم بازی کند اما او به ثبات لازم نرسیده است. باید جایی برای استفاده از او درون زمین داشته باشیم. همواره سعی می کنیم تا سوارز و مسی را در زمین داشته باشیم و گریژمان هم با رسیدن به ثبات کامل بازی خواهد نمود.

4048/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "داور مانع پیروزی بارسلونا شد، فیلم مسابقه با اتلتیکو مادرید گویای همه چیز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داور مانع پیروزی بارسلونا شد، فیلم مسابقه با اتلتیکو مادرید گویای همه چیز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید