شاکری: در گل گهر آقا بالاسر نداریم، بدون پنالتی 8 گل زده ام

به گزارش وبلاگ 20 بکس، یونس شاکری مهاجم تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: تا اینجای فصل بدون زدن پنالتی 8 گل زده ام و کوشش می کنم این آمار بهتر گردد.

شاکری: در گل گهر آقا بالاسر نداریم، بدون پنالتی 8 گل زده ام

یونس شاکری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ 20 بکس، در مورد شرایط گل گهر بعد از پیروزی برابر شاهین بوشهر گفت: خدا را شکر که برد روحیه بخشی به دست آوردیم، ما قبل از این بازی در تمامی مسابقات فقط 12 گل زده بودیم ولی برابر شاهین 4 گل زدیم و نشان دادیم که گل گهر هم می تواند خوب فوتبال بازی کند و هم خوب گل بزند. ما برابر پیکان و شهر خودرو هم روی اتفاق گل خوردیم و مستحق شکست نبودیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا گل گهر از خطر سقوط فاصله گرفته است؟ تاکید نمود: ما اصلا به سقوط فکر نمی کنیم و با این چیزها نمی خواهیم به خودمان استرس بدهیم، هدف اصلی گل گهر این است که در بازی های باقی مانده هم خوب امتیاز بگیرد تا دو بازی آخر ما در لیگ برتر تشریفاتی گردد.

شاکری در مورد اینکه آیا قبول دارد کنترل تیم در چند بازی از دست مجید جلالی خارج شده بود، مطرح نمود: ما وقتی به سپاهان باختیم شرایط تیم کمی حساس شد و با شکست برابر شهر خودرو، فشار و استرس زیادی به تیم تحمیل شد. در آن مقطع کمی دچار بحران شدیم ولی جلالی یا مدیریت باشگاه هیچ تقصیری در این زمینه نداشتند و خودمان بودیم که به تیم استرس دادیم. قبل از بازی با شاهین اما همدل شدیم و خوشبختانه برد خوبی آوردیم تا روحیه مان برای بازی با ماشین سازی بالاتر برود.

مهاجم گل گهر در مورد عملکردش در این تیم توضیح داد: از انتخاب گل گهر واقعا راضی هستم و اینجا آرامش دارم. در شهر خودرو شرایط سخت بود ولی اینجا استرس و مشکل خاصی ندارم، ضمناً در گل گهر آقا بالاسر نداریم و هر فردی کوشش می نماید تا وظایفش را به خوبی انجام دهد. پارسال در لیگ برتر بدون پنالتی ده گل زدم و سال جاری هم هشت گل زدم که هیچ کدامشان از روی نقطه پنالتی نبوده است. کوشش می کنم تا سرانجام فصل تعداد گل هایم را بیشتر کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شاکری: در گل گهر آقا بالاسر نداریم، بدون پنالتی 8 گل زده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاکری: در گل گهر آقا بالاسر نداریم، بدون پنالتی 8 گل زده ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید