شرایط کسب سهمیه بوکس تغییر نکرده، در تلاشیم به سیستان یاری کنیم

به گزارش وبلاگ 20 بکس، حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس در نشست خبری امروز این فدراسیون گفت: خدا را شاکریم که گروه اقتصادی ملل در این شرایط اقتصادی حمایت اقتصادی فدراسیون بوکس را بر عهده گرفته است.

شرایط کسب سهمیه بوکس تغییر نکرده، در تلاشیم به سیستان یاری کنیم

وی اضافه کرد: این گروه همچنین مهدی خسروی بوکسور کولبر را استخدام نموده است که ما از این بوکسورمان قول گرفته ایم تا از این به بعد فقط به بوکس خود بپردازد.

ثوری در پاسخ به سوال وبلاگ 20 بکس مبنی بر اینکه با توجه به تغییر شرایط کسب سهمیه المپیک و همچنین جذب اسپانسر قول چند سهمیه را می دهید گفت: درست است که همه می گویند سهمیه های آسیا اضافه شده است و در سه وزن اول 6 نفر و در سه وزن دوم 5 نفر و در وزن های بعدی هم به همین شکل تعداد سهمیه اضافه شده است.

وی اضافه کرد: ضروری است که جهت تنوری اذهان عمومی بگویم در مسابقات روسیه از 6 تیم برتر دنیا 4 تیم آسیایی بودند بنابراین آسیایی ها از برترین های دنیا هستند و مبارزه با آنها بسیار سخت است.

رئیس فدراسیون بوکس توضیح داد: به علاوه ما در چند سال گذشته در سیدبندی هم قرار نگرفته ایم بنابراین شرایط کسب سهمیه المپیک برای ما تفاوتی ننموده است و نه خیلی سخت و نه خیلی آسان است. در گذشته سهمیه در 2 یا 3 مرحله کسب می شد اما سال جاری متفاوت شده است.

وی در پاسخ به سوال دیگر وبلاگ 20 بکس در مورد شرایط شرایط مردم سیستان و بلوچستان گفت: در کوشش برای یاری به این عزیزان هستیم. تا به امروز دو کامیون ارسال شده است و به دنبال این هستیم که با یاری المپیک های نام آور یاری بیشتری به آنها کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شرایط کسب سهمیه بوکس تغییر نکرده، در تلاشیم به سیستان یاری کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط کسب سهمیه بوکس تغییر نکرده، در تلاشیم به سیستان یاری کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید