شریفات: پاشازاده باید زودتر می آمد، اگر شاهین سقوط کند در این تیم نمی مانم

به گزارش وبلاگ 20 بکس، مهاجم شاهین شهرداری بوشهر گفت: اگر شاهین سقوط کند در این تیم نمی مانم ولی امیدوارم این تیم با هواداران پرشورش بتواند در لیگ برتر باقی بماند.

شریفات: پاشازاده باید زودتر می آمد، اگر شاهین سقوط کند در این تیم نمی مانم

اسماعیل شریفات در گفت وگو با وبلاگ 20 بکس، درباره شرایط شاهین بوشهر اظهار کرد: اکنون تیم مان در شرایط خوبی قراردارد. بعد از رفتن میشو باشگاه برای انتخاب مربی جدید خیلی معطل کرد. مهرداد کریمیان هم سعی خودش را کرد و باید از او تشکر کنیم اما به نظر من آمدن پاشازاده خیلی دیر بود. هر چند هنوز کار تمام نشده است اما بازی های ما خیلی سخت است و فکر می کنم می توانستند مهدی پاشازاده را زودتر بیاورند. به هر حال باید بگویم انسان به امید زنده است و امیدوارم بتوانیم نتیجه دلخواه مان را کسب کنیم.

او ادامه داد: بعد از ویروس کرونا همه چیز بهم ریخت چرا که تیم مان با حضور میشو شرایط خیلی خوبی داشت و شرایط خودم هم خیلی خوب بود. بعد از نیامدن میشو به مسائل خیلی زیادی خوردیم تا این که پاشازاده آمد و نتیجه خوبی در این دو سه هفته گرفتیم. او تاکتیک خیلی خاصی را در تیم پیاده کرده است و با این شیوه در همه بازی ها می توانیم پیروز باشیم. همه می گویند پاشازاده همیشه با تاکتیک خاص خودش در همه تیم هایش کار می کند و به نظر من در کار تیمی و فاز هجومی خیلی تیم بهتری شدیم.

مهاجم شاهین بوشهر با بیان این که تیمش هنوز شانس بقا دارد، گفت: درست است بازی های آینده مان سخت هستند اما اگر تراکتور را ببینید روی فرم نیست، صنعت نفت هم به همین شکل است و فکر می کنم سخت ترین بازی مان با استقلال است اما شاید تا آن موقع استقلالی ها سهمیه گرفته باشند و بازی با ما برای شان کم اهمیت تر باشد. در کل باید بگویم این سه تیم کار خیلی سختی روبروی تیم ما دارند. ما اگر مقابل تراکتور ببازیم شانس مان از دست می رود و تلاش می کنیم این بازی را ببریم تا شانس مان را در لیگ حفظ کنیم. به رقبا هم کاری نداریم و فقط می خواهیم در لیگ بمانیم.

او درباره شرایط آمادگی خودش اعلام کرد: من در دو سه بازی آن آمادگی و عملکردی که باید ارائه می دادم را نتوانستم در زمین نشان دهم اما خدا را شکر در بازی قبل با پارس جنوبی خیلی خوب کار کردم و امیدوارم در بازی بعدی هم بتوانم بهتر از این شوم.

شریفات در پاسخ به این سوال که اگر شاهین به لیگ دسته یک سقوط کند در بوشهر می ماند یا نه هم گفت: قطعا اگر شاهین سقوط کند در این تیم نمی مانم ولی امیدوارم این تیم با هواداران پرشورش بتواند در لیگ برتر باقی بماند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شریفات: پاشازاده باید زودتر می آمد، اگر شاهین سقوط کند در این تیم نمی مانم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شریفات: پاشازاده باید زودتر می آمد، اگر شاهین سقوط کند در این تیم نمی مانم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید