طارمی: اسکوچیچ سیستم جدیدی را به تیم ملی آورده است، برای ویلموتس مهم نبود چه اتفاقاتی می افتد

به گزارش وبلاگ 20 بکس، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: اسکوچیچ به سیستم های گذشته اتکا نکرده و یک سیستم جدید را به تیم ملی آورده است.

طارمی: اسکوچیچ سیستم جدیدی را به تیم ملی آورده است، برای ویلموتس مهم نبود چه اتفاقاتی می افتد

به گزارش وبلاگ 20 بکس و به نقل از سایت فراسیون فوتبال، مهدی طارمی درباره اردوی تیم ملی فوتبال در ازبکستان و ترکیه گفت: به خاطر شرایطی که در دنیا به وجود آمده و به خاطر بیماری کرونا، شرایط پروازی برای لژیونرها و بازیکنان لیگ برتر ایران کمی سخت بود. در واقع جمع کردن ملی پوشان در این شرایط سخت بود. به همین دلیل با کمی تاخیر به اردو اضافه شدیم. به دلیل فرصت کمی که داشتیم بیشتر به شکل تئوری توانستیم همدیگر را بشناسیم.

مهاجم تیم ملی ادامه داد: جو تیم ملی نسبت به گذشته و زمان حضور ویلموتس عوض شده است.بازیکنان جدیدی که آینده مملکت هستند به اردو آمده اند و به جمع بازیکنان باتجربه اضافه شده اند. در مجموع به نظرم اردو، جو خوبی داشت. علاوه بر این بازیکنانی مثل دنیابخش، پورعلی گنجی و بیرانوند آسیب دیده اند و نتوانستند در این اردو حضور داشته باشند. در مجموع فکر می کنم هم کادر فنی از اردو راضی بود و هم بازیکنان از این اردو رضایت داشتند.

وی درباره پیروزی تیم ملی مقابل ازبکستان گفت: بازی خوبی مقابل ازبکستان انجام دادیم. اینکه سرمربی تیم ملی این شجاعت را داشت که آنچه خودش مد نظر دارد را پیاده کند، ستودنی است و حسن بزرگی محسوب می گردد. اسکوچیچ به سیستم های گذشته اتکا نکرده و یک سیستم جدید را به تیم ملی آورده است. قاعدتاً چند اردو طول می کشد که نفرات جدید همدیگر را به خوبی بشناسند. خوشحالم بازی اول اسکوچیچ با پیروزی تیم ملی همراه شد.

طارمی درباره جلسات پی در پی اسکوچیچ با ملی پوشان در اردو توضیح داد: اسکوچیچ به شدت مشتاق یاد دادن است و ما هم مشتاق یادگیری. او همین دیروز می گفت هر سوالی که دارید و هر جایی را که فکر می کنید متوجه نشده اید را در هر زمانی می توانید از من بپرسید. اسکوچیچ انگیزه و انرژی مثبت زیادی دارد و همین انرژی را به بازیکنان منتقل می نماید. ما هم سعی می کنیم این انرژی را در اردو مثبت و مثبت تر کنیم. اسکوچیچ حتی موقع نهار و شام هم بین بازیکنان می آید و شرح می دهد. او اشتیاق زیادی به فعالیت دارد و برخلاف مربی قبل {ویلموتس} که اصلاً برایش مهم نبود چه اتفاقی می افتد با برنامه مباحث را پیش می برد.

وی درباره کمپ ترکیه گفت: در ازبکستان بودیم که خبردار شدیم چند بازیکن اقتصادی کرونا گرفته اند.به همین دلیل این سفر با مشکل روبه رو شد و ما با کمی تاخیر وارد ترکیه شدیم. در ترکیه تمرینات منظمی داشتیم و دوشنبه شب خبر رسید متاسفانه بازیکنان اقتصادی کرونا گرفته اند. طبق قوانین فیفا باید به ترکیه می آمدیم تا در صورتیکه شرایط برگزاری مسابقه مهیا می شد به میدان می رفتیم.

مهاجم تیم ملی اعلام نمود: برپایی این اردوها یاری بسیار خوبی برای تیم ملی است. قطعا شناخت مربی تیم ملی در این اردوها از بازیکنان بیشتر و بیشتر می گردد. از دید من راستا صعود به جام دنیای از دل چنین اردوهایی بیرون می آید.

طارمی گفت: خوشحالم در سال های اخیر به شکل مداوم در اردوهای تیم ملی حضور داشته ام و برای من افتخار بزرگی است. تا جایی که توانستم بیشترین انرژی ام را برای موفقیت تیم ملی گذاشتم. از این به بعد هم کوشش می کنم برای تیم ملی، بهترین باشم. در نهایت امیدوارم شر بیماری کرونا از سر همه دنیا کم گردد و زندگی به روال عادی خود بازگردد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ 20 بکس بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "طارمی: اسکوچیچ سیستم جدیدی را به تیم ملی آورده است، برای ویلموتس مهم نبود چه اتفاقاتی می افتد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طارمی: اسکوچیچ سیستم جدیدی را به تیم ملی آورده است، برای ویلموتس مهم نبود چه اتفاقاتی می افتد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید