فرهانی: اسکوچیچ از بازی با نفت مسجدسلیمان به بازیکنان انرژی منفی داد، فکر نمی کنم مذاکره با منصوریان درست باشد

به گزارش وبلاگ 20 بکس، مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، گفت: دراگان اسکوچیچ پیش از بازی با نفت مسجدسلیمان به جای صحبت درباره تاکتیک، درباره جدایی اش صحبت کرد.

فرهانی: اسکوچیچ از بازی با نفت مسجدسلیمان به بازیکنان انرژی منفی داد، فکر نمی کنم مذاکره با منصوریان درست باشد

به گزارش وبلاگ 20 بکس از آبادان، کاظم فرهانی در نشست خبری پیش از ملاقات تیم های فوتبال صنعت نفت آبادان و گل گهر سیرجان در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال، گفت: همواره بازی های نیم فصل دوم سخت است، تیم های پایین جدول برای نیفتادن می جنگند و تیم های بالای جدول برای قرار دریافت در بین تیم های مدعی. دو، سه بازی گل گهر را بررسی کردیم و نسبت به ملاقاتهای این تیم، تمرینات طراحی شد. روی نقاط ضعف و قوت این تیم کار کردیم. بازی با گل گهر با وجود اینکه در آبادان برگزار می گردد، سخت است، اما بازیکنان ما انگیزه خوبی دارند.

وی با بیان اینکه گل گهر روز سختی برابر صنعت نفت آبادان دارد، اضافه نمود: تماشاگران ما تحت هر شرایطی حامی تیم شان بوده اند و برای این ملاقات نیز به استادیوم می آیند. مطمئنا فردا روز سختی برای تیم گل گهر رقم خواهیم زد.

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: محروم نداریم، اما عبدالله ناصری از هفته قبل مصدوم است. حسین ساکی نیز مصدومیت جزیی دارد که کادر پزشکی در کوشش این بازیکن به ملاقات فردا برسد.

فرهانی در خصوص اینکه عیسی آل کثیر بازیکن نیم فصل اول نیست و آیا این مسئله روی صنعت نفت تأثیر می گذارد یا نه، گفت: آل کثیر اول باید به فکر خودش باشد. او موظف و مجبور است که با تمام وجودش بازی کند. سه هفته است که آل کثیر گل نزده است. هیچ بازیکنی کم کاری نمی نماید و قطعا آل کثیر می داند سه هفته گل نزدن برای آقای گل سخت است. او در تمرینات با انگیزه کار می نماید و امیدوارم این انگیزه را به بازی ها بیاورد و قطعا شاهد گلزنی ها او مانند نیم فصل اول خواهیم بود.

وی در پاسخ به این سؤال که به نظر می رسد بازیکنان هنوز در شوک جدایی اسکوچیچ هستند، توضیح داد: روزهای خوبی با اسکوچیچ داشتیم و کسی نمی تواند منکر آن باشد، اما ایشان قبل از بازی با نفت مسجدسلیمان به جای اینکه درباره تاکتیک تیم صحبت کند، درباره رفتنش حرف زد و انرژی منفی به بازیکنان داد. انرژی های منفی او برای الان نیست، از بازی با نفت مسجدسلیمان بود و انگیزه لازم را به بازیکنان نمی داد. امیدوارم در تیم ملی پیروز باشد. بازیکنان ما این روزها با انگیزه تمرین می نمایند تا به پیروزیت برسند. مربیانی مثل اسکوچیچ، سرجیو و ... می فرایند و آنچه می ماند، صنعت نفت است. بازیکنان ما خیلی با انگیزه کار می نمایند و اگر این انگیزه را به بازی بیاورند، گل گهر را با اختلاف می بریم.

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص اینکه چه صحبتی با هواداران دارد، گفت: هوادار همواره حامی تیم بوده و با یک برد هوادار تیم نشده است که با دو، سه شکست نخواهد تیمش را تشویق کند. تماشاگران آبادان ثابت نموده اند که یاری حال تیم بوده اند. فردا نیز با یاری های هواداران، روز سختی را برای گل گهر رقم خواهیم زد.

فرهانی درباره مطرح شدن نام علیرضا منصوریان برای راهنمایی صنعت نفت آبادان گفت: ما هم در صفحات مجازی دیده ایم که با منصوریان مذاکره شده، اما فکر نکنم چنین چیزی درست باشد. پتانسیل بچه های آبادان بالاست و باید به مربیان این شهر فرصت داده گردد. بهنام سراج اسم کمی ندارد. اگر قرار است مربی ایرانی باشد، همین کادر خواهد بود و فکر نمی کنم منصوریان باشد.

وی در رابطه با شرایط حسین بغلانی گفت: بغلانی 15 سال برای صنعت نفت زحمت کشید، اما آنقدر از دست این بازیکن ناراحتم که با او تماس نگرفتم. مدافعان معمولا کار با توپ ضعیفی دارند، اما حسین می تواند هم دفاع وسط و هم دفاع راست بازی کند. حسین باید از خودش آغاز کند و بداند کسی در حق او کم لطفی ننموده است. او خودش در حق خودش کم لطفی کرد و اگر قدر خودش را می دانست الان 60،70 بازی ملی در پفراینده اش داشت. بغلانی بار فنی بالایی دارد و بچه خوبی است، اما در حق خودش کم کاری و کم لطفی کرد. در فوتبال یک مربی بازیکن خوبش را کنار نمی گذارد. بازیکنانی مثل اهل شاخه بچه این شهر نیستند، اما با همه وجودشان کار می نمایند. همه حسین را دوست داریم، اما او باید از خودش آغاز کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فرهانی: اسکوچیچ از بازی با نفت مسجدسلیمان به بازیکنان انرژی منفی داد، فکر نمی کنم مذاکره با منصوریان درست باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهانی: اسکوچیچ از بازی با نفت مسجدسلیمان به بازیکنان انرژی منفی داد، فکر نمی کنم مذاکره با منصوریان درست باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید