قاسمی نژاد: تفکرات گل محمدی را می شناسیم، فوتبال بدون تماشاگر جذابیتی ندارد

به گزارش وبلاگ 20 بکس، امین قاسمی نژاد، مهاجم تیم فوتبال شهر خودرو گفت: از تفکرات یحیی گل محمدی شناخت داریم و تلاش می کنیم تا برابر پرسپولیس نتیجه خوبی بگیریم.

قاسمی نژاد: تفکرات گل محمدی را می شناسیم، فوتبال بدون تماشاگر جذابیتی ندارد

امین قاسمی نژاد در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ 20 بکس درباره پیروزی تیمش برابر نفت مسجدسلیمان گفت: با تیمی بازی داشتیم که یکی از بهترین سال های فوتبالش را سپری می کند و برابر هیچ کدام از مدعیان قهرمانی شکست نخورده بود. آنها منظم فوتبال بازی می کنند و مربی کاربلدی دارند. نفت مسجدسلیمان در جام حذفی هم ما را شکست داده بود، ولی در این بازی تیم برتر میدان بودیم و آنها حرف خاصی برای گفتن نداشتند. با وجود فشار زیادی که روی بازیکنان وجود داشت، ولی خوشبختانه سه امتیازی مهم گرفتیم.

مهاجم تیم فوتبال شهر خودرو درباره گل تماشایی اش در این بازی و اینکه آیا زیاد تمرین شوت زنی می کند، خاطر نشان کرد: راستش را بخواهید من زیاد تمرین شوت زنی نمی کنم و از بچگی با هر دو پا خوب شوت می زدم. خدا را شکر که در این بزای هم گل زدم و امیدوارم تا انتها لیگ برتر تعداد گل هایم را بیشتر کنم.

وی راجع به دیدار بعدی تیمش برابر پرسپولیس که در غیاب هواداران برگزار خواهد شد، شرح داد: فوتبال بدون تماشاگر جذابیتی ندارد و ما غیبت هواداران را در بازی دیروز حس کردیم. بازی با پرسپولیس هم شرایط خاص خودش را دارد و تلاش می کنیم که از این بازی امتیاز بگیریم.

قاسمی نژاد درباره تقابل با یحیی گل محمدی اعلام کرد: آقا یحیی زحمات زیادی برای تیم ما کشید و حالا باید مقابل این مربی بازی کنیم. ما از تفکرات یحیی گل محمدی شناخت داریم، ولی طبیعتاً ایشان هم تیم سابقش را می شناسد. با این حال تلاش می کنیم تا برابر پرسپولیس نتیجه خوبی بگیریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قاسمی نژاد: تفکرات گل محمدی را می شناسیم، فوتبال بدون تماشاگر جذابیتی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاسمی نژاد: تفکرات گل محمدی را می شناسیم، فوتبال بدون تماشاگر جذابیتی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید