قمی: دوست نداشتم لیگ های جودو اینگونه به پایان برسد، تلاش کردیم از زحمات تمام تیم ها تقدیر کنیم

به گزارش وبلاگ 20 بکس، رئیس سازمان لیگ جودو گفت: دوست نداشتیم لیگ های جودو کشور به این صورت به اتمام برسد، چرا که هدف و برنامه ریزی ما در خصوص این مسابقات چیز دیگری بود.

قمی: دوست نداشتم لیگ های جودو اینگونه به پایان برسد، تلاش کردیم از زحمات تمام تیم ها تقدیر کنیم

سعید قمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ 20 بکس، در خصوص تعیین شدن سرنوشت رقابت های لیگ جودو گفت: روز گذشته جلسه ای با میراسماعیلی، رئیس فدراسیون جودو در خصوص سرنوشت رقابت های لیگ برگزار کردیم. دوست نداشتیم لیگ های جودو کشور به این صورت به اتمام برسد، چرا که هدف و برنامه ریزی ما در خصوص این مسابقات چیز دیگری بود.

وی ادامه داد: از برگزاری لیگ امید تا المپیک به دنبال پشتوانه سازی بودیم، اما با توجه به شیوع ویروس کرونا تصمیم به خاتمه مسابقات گرفتیم. هر چه صبر کردیم دیدیم این ویروس رفتنی نیست و حالا حالاها میهمان است. بر این اساس تصمیم گرفتیم مسابقات را در خاتمه هفته اول به اتمام برسانیم. پس از کشف واکسن یا دریافت مجوز فعالیت دوباره، مسابقات فصل جدید را آغاز خواهیم کرد.

رئیس سازمان لیگ جودو گفت: در این شرایط تلاش کردیم به گونه ای مسابقات را به خاتمه برسانیم تا از زحمات همه تیم ها با اهدای کاپ، جایزه، مدال و لوح از همه تیم ها تقدیر و تشکر کنیم. انتخاب داور نمونه، ورزشکار نمونه، مربی نمونه، ورزشکار اخلاق، تکنیکی ترین و جوانترین ورزشکار نیز مدنظر ما بود و حتی از اسپانسرها و حامیان مالی تیم ها به خاطر حضور در مسابقات تقدیر کردیم.

قمی در پاسخ به این سوال که تیم های شرکت کننده موافق معرفی تیم های برتر بودند، گفت: تابع قانون هستیم و در حال حاضر نیز ستاد مبارزه با ویروس کرونا تصمیم گیرنده است و نه تنها فعالیت رشته جودو ممنوع است، بلکه احتمالا در هفته آینده شاهد محدودیت های بیشتری خواهیم بود. قطعا تیم ها و ورزشکاران راضی نیستند و خود ما نیز رضایتی نداریم، اما چاره ای نداشتیم و سلامتی ورزشکاران برای ما از هر چیزی مهمتر است.

وی افزود: متاسفانه در حال حاضر تست ورزشکاران بسیاری از رشته ها مثبت شده و جودو نیز رشته تن به تن است که بسیاری از تکنیک های آن در خاک اجرا می شود. بر همین اساس اصلا ادامه مسابقات صلاح نبود و با توجه به عدم مجوز ستاد کرونا تصمیم به خاتمه مسابقات گرفتیم.

رئیس سازمان لیگ جودو در خصوص سرنوشت لیگ فصل آینده جودو مطرح نمود: باید ستاد مبارزه با کرونا در خصوص فعالیت های رشته جودو مجوز صادر کند و هر زمانی این مجوز صادر شد لیگ جدید را آغاز خواهیم کرد. به تیم ها نیز قول خواهیم داد برای فصل آینده تخفیف ویژه جهت ورودی قائل خواهیم شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قمی: دوست نداشتم لیگ های جودو اینگونه به پایان برسد، تلاش کردیم از زحمات تمام تیم ها تقدیر کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قمی: دوست نداشتم لیگ های جودو اینگونه به پایان برسد، تلاش کردیم از زحمات تمام تیم ها تقدیر کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید