مدافع پرسپولیس در یک قدمی استقلال

به گزارش وبلاگ 20 بکس، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس که اقدامی از سوی این باشگاه برای تمدید قراردادش ندید، سراغ پیشنهادهایش از جمله استقلال رفت.

مدافع پرسپولیس در یک قدمی استقلال

به گزارش وبلاگ 20 بکس ، تسنیم نوشت: محمد نادری، مدافع - هافبک تیم فوتبال پرسپولیس که به دلیل انتها قراردادش با این تیم در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا حضور نداشت، مورد توجه چند تیم لیگ رجحان از جمله استقلال قرار گرفته است. مسئولان پرسپولیس اعلام کردند به دنبال تمدید قرارداد او هستند اما در عمل چنین اتفاقی رخ نداد تا نادری به سمت دیگر تیم پرطرفدار تهران گرایش پیدا کند.

یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس از مسئولان باشگاه خواسته بود که قرارداد نادری را تمدید نمایند. ظاهرا این بازیکن وقتی متوجه می گردد که اقدامی برای تمدید قراردادش صورت نمی گیرد سراغ مذاکره با استقلال می رود. استقلالی ها با توجه به نامه فسخ قرارداد هروویه میلیچ دنبال جایگزین مناسب برای بازیکن کروات خود بودند، به همین دلیل با مدافع - هافبک پرسپولیس وارد مذاکره شدند.

شب گذشته مذاکرات مهدی عبدیان، عضو هیئت مدیره و مسئول جابجایی استقلال با نادری نتیجه ای نداشت، اما گفته می گردد این مذاکرات امروز هم ادامه داشت و دو طرف به توافقات اولیه نیز دست یافته اند.

این در حالی است که گل محمدی امروز در تمرین پرسپولیس درباره شرایط نادری گفت: با نادری هم چند بار صحبت کردیم و قرار بود که به باشگاه برود، نمی دانم چرا باشگاه پیگیر شرایط او نیست.

به نظر می رسد نادری با توجه به عدم اقدام مسئولان پرسپولیس و برای معین شدن شرایط فصل آینده خود، با استقلال وارد مذاکره شده است.

منبع: جام جم آنلاین

به "مدافع پرسپولیس در یک قدمی استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدافع پرسپولیس در یک قدمی استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید