مشمولان خدمت وظیفه عمومی مسئله ای برای شرکت در کنکور ندارند

به گزارش وبلاگ 20 بکس، رییس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: کلیه مشمولان فارغ التحصیل سال 1398 و 1399 می توانند در آزمون های سراسری سال 1399 شرکت نمایند و در صورت پذیرفته شدن و دارا بودن شرایط قانونی ادامه تحصیل آنان بلامانع است.

مشمولان خدمت وظیفه عمومی مسئله ای برای شرکت در کنکور ندارند

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ 20 بکس، سردار تقی مهری اظهارکرد: کلیه مشمولانی که از مقطع دیپلم و بالاتر از مدارس یا دانشگاه ها در سال 1398 و 1399فارغ التحصیل شده اند، می توانند در آزمون های سراسری سال 1399 شرکت کرده و در صورت پذیرفته شدن و دارا بودن شرایط لازم از مهر ماه در دانشگاه تحصیل نمایند.

سردارمهری بیان نمود: با توجه به اینکه آزمون های سراسری سال جاری با تعویق روبرو شده است، مشمولان و خانواده های آنان هیچ گونه دغدغه ای در این خصوص نداشته باشند، زیرا در صورت قبولی این عزیزان و پذیرفته شدن آنان در دانشگاه ها با احراز شرایط قانونی لازم، ادامه تحصیل آنان بلامانع است. این مشمولان حتی در صورت اعزام به خدمت نیز برابر ضوابط مجاز به ترخیص از خدمت وتحصیل می باشند.

بر اساس اعلام سایت پلیس، وی گفت:سربازان وظیفه غیر غایب نیز که هم اکنون در حال خدمت هستند می توانند در آزمون های سراسری شرکت کرده و درصورت قبولی و احراز شرایط لازم برای ادامه تحصیل درمقاطع تحصیلی کارشناسی و بالاتر از خدمت ترخیص و در دانشگاه ثبت نام نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مشمولان خدمت وظیفه عمومی مسئله ای برای شرکت در کنکور ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشمولان خدمت وظیفه عمومی مسئله ای برای شرکت در کنکور ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید