منوچهری: با 700 میلیون تومان خرج اضافه می توانستیم در لیگ برتر بمانیم

به گزارش وبلاگ 20 بکس، مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی جم اعتقاد دارد این تیم با 600 تا 700 میلیون تومان خرج اضافه می توانست در لیگ برتر فوتبال بماند.

منوچهری: با 700 میلیون تومان خرج اضافه می توانستیم در لیگ برتر بمانیم

امین منوچهری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ 20 بکس، درباره سقوط تیم فوتبال پارس جنوبی جم به لیگ دسته اول فوتبال گفت: این موضوع برای ما کاملاً روشن بود اما کوشش می کردیم بر خلاف قانون طبیعت حرکت کنیم و روزی که تیم سقوط کرد، تنها روزی بود که فوتبال روی واقعی خود را نشان داد. بازیکنان و طرفداران ما از این بابت خیلی ضرر کردند اما افراد غیرفوتبالی که تیم های فوتبال را مدیریت می نمایند، باید بفهمند اولین کسانی که ضرر می نمایند، خودشان هستند.

وی در ادامه انتقاداتش از مدیران استان بوشهر توضیح داد: آنها دیگر نمی توانند عکس یادگاری بگیرند و استقلال و پرسپولیس به شهرشان نمی آید تا بخواهند کاری نمایند. حفظ پارس جنوبی در لیگ دسته اول هم با این مدیریت شاهکار است؛ چون آنها به جای تیمداری، بَرده داری می کردند! اتفاقاتی که در پارس جنوبی افتاد، در 15 سالی که فوتبال بازی می کردم ندیدم و این اتفاقات اصلاً گفتنی نیست. هیچ وقت حس حضور در یک تیم فوتبال، آن هم در لیگ برتر را نداشتم.

فقط بازیکنان و کسانی که مسئولیت فنی داشتند، کوشش می کردند و بقیه به دنبال عکس دریافت و سایر مسائل بودند.، مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی جم ضمن بیان این جمله گفت: امیدوارم روزی برسد که فوتبال به دست فوتبالی ها بیفتد که بدانند چگونه باید با فوتبال رفتاری نمایند. وقتی با استقلال یا پرسپولیس بازی داشتیم، مردم از چند روز قبل در مغازه یا هر جای دیگر از ما درباره این مسابقه سوال می کردند اما این دلخوشی را از شهر و مردم دریافتد.

منوچهری درباره سقوط هر دو نماینده استان بوشهر به لیگ یک به وبلاگ 20 بکس گفت: استان بوشهر از لحاظ اقتصادی چیزی کم ندارد و سرمایه بسیاری دارد. پارس جنوبی با 600 تا 700 میلیون تومان خرج اضافه تا چند هفته پیش می توانست در لیگ برتر بماند، اما قول های نابجا و وعده های غلطی شنیدیم. اگر می گفتند پولی نیست، مسئله ای نداشتیم، اما می گفتند پول ها دارد می رسد و پاداش ها به زودی فعال می گردد! حرف هایی که یک ساعت بعد معین می شد دروغ است. انگیزه و شخصیت بازیکنان را با این حرف ها بازی دادند و فکر می کردند ما نمی فهمیم. خیلی بد است فرض می نمایند شما نمی فهمید.

وی درخصوص اینکه هومن افاضلی گفته بود اگر پارس جنوبی در ملاقات با استقلال 3 بر صفر برنده اعلام می شد، دیگر به لیگ دسته اول سقوط نمی کرد، بیان نمود: اگر در این مسابقه بازی نمی کردیم خیلی بهتر بود. بازی با استقلال خیلی مهم نبود و می توانستیم در آن شرکت نکنیم. در این شرایط تیم خسته نمی شد، باخت به وجود تیم رخنه نمی کرد و چند بازیکن را از دست نمی دادیم، اما به میدان رفتیم و ملاقات با شاهین را هم از دست دادیم.

مهاجم پارس جنوبی جم درخصوص احتمال ماندنش در این تیم گفت: من فقط به خاطر افاضلی به پارس جنوبی رفته بودم و دوست داشتم کمکی به این تیم بکنم، اما خیلی سخت گذشت و مانند کابوس بود. اتفاقات کابوس واری برای ما رخ داد و در شرایط فعلی که استرس کرونا داریم، هر سفر تا 10 ساعت برای ما طول می کشید. این شرایط هم تجربه ای بود که برای سال های آینده و مربیگری باید آن را کسب می کردم، اما خدا را شکر می کنم که تمام شد.

منوچهری در پاسخ به این پرسش که آیا قصد خداحافظی از فوتبال را دارد یا خیر، توضیح داد: خیلی با مربیان تیم های مختلف صحبت کردم و از آنها پرسیدم می توانم بازی کنم یا خیر. آنها به من گفتند با آمادگی فعلی حیف است که بازی نکنم. اگر پیشنهاد خوبی داشته باشم، همچنان بازی می کنم؛ وگرنه شخصیتم را زیر سوال نمی برم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "منوچهری: با 700 میلیون تومان خرج اضافه می توانستیم در لیگ برتر بمانیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منوچهری: با 700 میلیون تومان خرج اضافه می توانستیم در لیگ برتر بمانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید