نبی: بهاروند پیشنهاد پرداخت دلاری مطالبات اسکوچیچ را قبول نکرد

به گزارش وبلاگ 20 بکس، دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: در بهمن ماه سال گذشته پیشنهادی از طرف برخی ها به رئیس فدراسیون فوتبال ارائه شد که مطالبات اسکوچیچ به این شکل پرداخت شود اما در همان زمان آقای بهاروند با این پیشنهاد مخالفت کرد.

نبی: بهاروند پیشنهاد پرداخت دلاری مطالبات اسکوچیچ را قبول نکرد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ 20 بکس، مهدی محمدنبی در مورد جلسه شب گذشته اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: در اساسنامه جدید فدراسیون فوتبال یک نهاد عمومی غیردولتی محسوب می شود. در بخش تعداد اعضای مجمع یک شیب ملایمی با رعایت مشارکت اعضا خواهیم داشت که رو به افزایش خواهد بود. از سوی دیگر سهم حضور بانوان در این بخش بیشتر شده است.

وی در پاسخ به این سؤال که در مورد ارکان فدراسیون فوتبال و کمیته ها چه تصمیماتی اتخاذ می شود، گفت: با توجه به رفرنس های بین المللی ارکان کمیته های قضایی، حسابرسی و ... باید فرایند قانونی را طی کند و در مجمع آینده فدراسیون انتخاب شوند. این افراد انتصابی نخواهند بود.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در مورد اظهار نظر شکوری مبنی بر اینکه قرارداد اسکوچیچ ریالی است ولی پیشنهاد شده بود این قرارداد به صورت دلار از سهم مطالبات ایران در فیفا به این مربی پرداخت شود، عنوان کرد: در بهمن ماه سال گذشته پیشنهادی از طرف برخی ها به رئیس فدراسیون فوتبال ارائه شد که مطالبات اسکوچیچ به این شکل پرداخت شود اما در همان زمان آقای بهاروند با این پیشنهاد مخالفت کرد ودیگر بحثی در این زمینه وجود ندارد. قرارداد آقای اسکوچیج ریالی است و به همین شکل هم پرداخت خواهد شد.

نبی در مورد بیانیه تنی چند از مدیران باشگاه ها برای تعطیلی مسابقات لیگ برتر گفت: ستاد مبارزه با کرونا تصمیم می گیرد که مسابقات لیگ برگزار شود یا نه. این موضوع مختص فوتبال نیست و این ستاد در مورد تمامی رشته ها تصمیم می گیرد نه فقط فوتبال. منتظر تائید نهایی ستاد مبارزه با کرونا هستیم که ببینیم شرایط چگونه خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نبی: بهاروند پیشنهاد پرداخت دلاری مطالبات اسکوچیچ را قبول نکرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نبی: بهاروند پیشنهاد پرداخت دلاری مطالبات اسکوچیچ را قبول نکرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید