همه محصولات به وفور در میادین میوه و تره بار موجود است

به گزارش وبلاگ 20 بکس، محصولات و مایحتاج روزانه شهروندان به وفور در میادین میوه و تره بار موجود است و نبود زنجبیل در بازارهای روز ربطی به روزهای اخیر ندارد. این محصول چون پیش از این مورد نیاز و تقاضای شهروندان نبود در بازارها عرضه نمی شد.

همه محصولات به وفور در میادین میوه و تره بار موجود است

وبلاگ 20 بکس آنلاین-زهرا کریمی: مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با بیان این خبر به خبرنگار وبلاگ 20 بکس محله گفت: محصولی مانند زنجبیل به دلیل کم تقاضا بودن طی ماه های گذشته در میادین میوه و تره بار شهر تهران عرضه نمی شد و به همین دلیل در نرخنامه سازمان مدیریت میادین نیز وجود ندارد. سید سعید راد افزود: این روزها تقاضای برخی محصولات مانند لیموشیرین، لیموترش و سیر بیشتر از قبل شده است که بهره برداران موظف هستند این اقلام پرتقاضا را مطابق نرخنامه سازمان مدیریت میادین و با قیمت مصوب در اختیار شهروندان بگذارند.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با تأکید بر اینکه این سازمان سعی می کند واسطه ها را از بازارهای روز حذف کند گفت: این روزها که قیمت برخی محصولات و اقلام افزایش یافته است قیمت و کیفیت محصولات در میادین میوه کامل کنترل می شود که با توجه به این نظارت دقیق، هیچ بهره برداری نمی تواند قیمت ها را افزایش یا کیفیت محصولات را کاهش دهد.

معمولاً قیمت محصولات و اقلام عرضه شده در 245 بازار میوه و تره بار تهران به طور متوسط 40 درصد ارزان تر از میانگین قیمت مغازه های میوه فروشی شهر است.

منبع: همشهری آنلاین

به "همه محصولات به وفور در میادین میوه و تره بار موجود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه محصولات به وفور در میادین میوه و تره بار موجود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید