واکنش به ادعای مسدود بودن بزرگراهی که حناچی افتتاح کرد ، مشکل فنی رستگار حل شد؛ بزرگراه باز است

به گزارش وبلاگ 20 بکس، معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 15 تهران با تکذیب ادعای یکی از خبرگزاری ها مبنی بر مسدود بودن بزرگراه شهید رستگار، تاکید نمود: جهت بزرگراه شهید نجفی رستگار باز است. بعضی اشکال های فنی توسط پلیس راهور مطرح شده بود که الآن برطرف شده و بزرگراه هم در جهت رفت و هم در جهت برگشت زیر بار است.

واکنش به ادعای مسدود بودن بزرگراهی که حناچی افتتاح کرد ، مشکل فنی رستگار حل شد؛ بزرگراه باز است

به گزارش وبلاگ 20 بکس، خبرگزاری فارس امروز یکشنبه 8 دی ماه در گزارشی با عنوان پروژه ای که افتتاح نشده، مسدود شد مدعی شد که فاز اول بزرگراه شهید رستگار با حضور مسؤولان شهری که 22 روز پیش افتتاح شد اما هنوز این جهت مسدود است. در این گزارش آمده است: فاز اول بزرگراه شهید نجفی رستگار شانزدهم آذر امسال با حضور پیروز حناچی شهردار تهران، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران، محمد علیخانی، حسن رسولی، مرتضی الویری و شهربانو امانی از اعضای شورای شهر تهران به بهره برداری رسید اما تا این لحظه بهره برداری از آن شروع نشده و مسؤولان با گذاشتن گاردریل این جهت را بسته اند.

این درحالیست که معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 15 تهران با رد ادعای مسدود بودن بزرگراه شهید رستگار، تاکید نمود: جهت بزرگراه شهید نجفی رستگار باز است. بعضی اشکال های فنی توسط پلیس راهور مطرح شده بود که الآن برطرف شده و بزرگراه هم در جهت رفت و هم در جهت برگشت زیر بار است.

علیرضا حلاجیان، معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 15 تهران در مصاحبه با خبرنگار وبلاگ 20 بکس گفت: فاز اول بزرگراه شهید نجفی رستگار در شانزدهم آذر ماه امسال افتتاح شد. روزی که بزرگراه شهید نجفی رستگار افتتاح شد جهت مشیریه به آزادگان باز بود و مردم بدون مشکل تردد می کردند. اما پلیس راهور یکی دو اشکال فنی عنوان کرد که ما هم برای حفظ سلامتی و جان مردم با همکاری پلیسف مسائل را مرتفع کردیم. الآن بزرگراه هم در جهت رفت و هم در جهت برگشت زیر بار است و هیچ مسئله ای وجود ندارد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 15 تهران با توجه به نزدیکی بزرگراه به مناطق مسکونی در قسمت هایی از جهت، خاطرنشان کرد: پلیس برای این قسمت ها بحث ایمنی را عنوان کرد که تمام خواسته های پلیس را عملیاتی کردیم. با توجه به این که بخش هایی از بزرگراه به عنوان یک جهت درون شهری محسوب می شد، برابر نظر پلیس ایمن سازی و مسائل فنی را مرتفع کردیم.

  • مجله شهرداری و مناطق 22گانه تهران

حلاجیان با اشاره به زیر بار تردد بودن جهت، اضافه کرد: یکی دیگر از مسائل فنی که مطرح شد، روشنایی ورودی بزرگراه بود که در این قسمت مشکل برق رسانی داشتیم که با همکاری اداره برق این مسئله نیز حل شده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "واکنش به ادعای مسدود بودن بزرگراهی که حناچی افتتاح کرد ، مشکل فنی رستگار حل شد؛ بزرگراه باز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش به ادعای مسدود بودن بزرگراهی که حناچی افتتاح کرد ، مشکل فنی رستگار حل شد؛ بزرگراه باز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید