واکنش تند نکونام به ویدئوی جنجالی محمود فکری

به گزارش وبلاگ 20 بکس، ایسنا نوشت: سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان می گوید اهل ریاکاری و سیاه بازی نیست و در هر تیمی که باشد برای موفقیت آن تیم تمام کوشش خود را به کار می گیرد.

واکنش تند نکونام به ویدئوی جنجالی محمود فکری

دو تیم استقلال و فولاد در هفته دوم لیگ برتر بیستم در اهواز برابر هم صف آرایی کردند که آن ملاقات با رجحان تیم خوزستانی به خاتمه رسید. پس از ملاقات، اتفاقاتی رخ داد و حاشیه هایی به وجود آمد که انتشار فیلم آن اتفاقات و شنیده شدن بعضی الفاظ زشت از سوی سرمربی استقلال به آن ها دامن زد. از آن روز تا به امروز درباره اتفاقات اهوار حرف هایی زده شده و واکنش هایی در پی داشته است، اما اینک، جواد نکونام، سرمربی فولاد درباره حاشیه های آن بازی لب به سخن گگردده است.

جواد نکونام درباره اتفاقات ملاقات تیمش برابر استقلال گفت: من از یک هفته پیش از بازی با استقلال و پس از بازی سکوت کردم. نخواستم احترام ها بیش از این خدشه دار گردد. آن ها مدعی شدند که نیمکت تیم ما در بازی با استقلال شلوغ کاری کرد، اما من سکوت کردم در حالی که این ادعا اصلا واقعیت نداشت.

او ادامه داد: اگر این ادعا هایی که مطرح کردند درست بود قطعاً مربیانم مثل صحنه اخراج کعبی توسط داور بازی اخراج می شدند. حتی بعد از بازی به سمت آقایان مظلومی و مرفاوی رفتم و به آن ها خسته نباشید گفتم. تمام این ادعا هایی که درباره نیمکت ما مطرح کردند خودشان سال قبل انجام دادند، اما من بعد از بازی به کسی فحاشی و توهین نکردم.

او با بیان اینکه نیمکت ما بر خلاف بسیاری از تیم ها سر و صدا نداشته است گفت: ما بر قدرت فنی خودمان استواریم و در این حیطه هر کاری می کنیم تا تیم مان پیروز گردد، اما هیچ وقت از چارچوب اخلاق و حرفه ای گری خارج نمی شویم. در فوتبال ایران سر و صدا وجود دارد و تمام تیم های لیگ هم زیاد و کم سر و صدا می نمایند، ولی کسی بی احترامی نمی کند، چون داور چهارم و ناظر حضور دارند، اما همانطور که گفتم در فوتبال ایران شلوغ کاری وجود دارد. بروید در فوتبال پایه آنالیز کنید و ببینید شرایط آنجا چگونه است یا لیگ یک را ببینید که چه اتفاقاتی می افتد. این ها واقعیت است و فوتبال ما در مجموع همین شکل است.

نکونام اضافه نمود: من به عنوان سرمربی تیم فولاد وظیفه دارم که منافع تیمم و شهر اهواز را حفظ کنم و برای آن تمام کوششم را انجام می دهم. امانتی، چون تیم فولاد به دستم سپرده شده و من باید امانتدار مردم شریف و مهمان نواز استان خوزستان باشم. من در هر تیمی که بوده ام برای پیروزیت آن تیم کوشش نموده ام و کسی از من انتظار نداشته باشد ریاکارانه، طوری رفتار کنم که انگار از پیروزی تیمم مقابل تیم دیگری مسرور نشده ام. من در هر تیمی که باشم مقابل هر تیمی فقط به دنبال پیروزی هستم و از پیروزیت تیمم هم مسرور می شوم.

سرمربی فولاد ادامه داد: به این فکر نمی کنم که شاید بعدا گزینه سرمربیگری تیم دیگری باشم و به همین خاطر از پیروزیت تیم فعلی ام مسرور نشوم. این را بدانید که من بعد از گل زنی تیمم مسروری می کنم و طبیعی است بعد از خوردن گل تیمم هم ناراحت می شوم؛ حالا حریف ما چه تیمی باشد فرقی نمی کند. این خصلت را در دوران بازیگری ام هم داشتم. مطمئنم تمام طرفداران هم با من موافقند که نباید جلوی دوربین سیاه بازی کنم.

وی در پاسخ به این سوال که پس از ملاقات برابر استقلال، پخش ویدیویی از محمود فکری حاشیه ساز شد و بعضی مدعی بودند طرف صحبت های فکری شما بوده اید، گفت: واقعیت این است که همواره حفظ احترام برایم در اولویت بوده، اما اگر منظور از آن حرف ها من بوده ام همه آن حرف ها تمام و کمال تقدیم خودش، چون برای من در زندگی هیچ چیز مهمتر از خانواده ام نیست. اگر هم که منظور از آن حرف ها من نبوده ام که دیگر این موضوع به من ارتباطی ندارد و خودشان می دانند.

سرمربی فولاد اضافه نمود: گفتند که ما کسی را گذاشته ایم تا از نیمکت استقلال ویدئو بگیرد و ...، اما این حرف ها آن قدر بی ارزش است و فرسنگ ها با واقعیت فاصله دارد که پاسخی به این ادعا ها نمی دهم.

سرمربی تیم فولاد درباره اظهارات بعضی مربیان که خارج از تیم استقلال به موضوع ورود نموده اند هم گفت: من به این حرف ها کاری ندارم و موضعم را درباره ادعا هایی که از طرف استقلال مطرح شد اعلام کردم، اما بهتر است آقایانی که استادهایشان مربیان منشوری بوده اند به موضوعی ورود ننمایند که هیچ ارتباطی به آن ها ندارد.

منبع: فرارو

به "واکنش تند نکونام به ویدئوی جنجالی محمود فکری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش تند نکونام به ویدئوی جنجالی محمود فکری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید