ورمزیار: مجیدی تصمیم زود هنگامی گرفت، استقلال بین بازیکنان تغییر و تحولات داشته باشد

به گزارش وبلاگ 20 بکس، یک پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: فرهاد مجیدی تصمیم زود هنگامی گرفت و اگر هم می خواست استعفا کند باید بعد از فینال این تصمیم را می گرفت.

ورمزیار: مجیدی تصمیم زود هنگامی گرفت، استقلال بین بازیکنان تغییر و تحولات داشته باشد

صادق ورمزیار در گفت وگو با وبلاگ 20 بکس درباره استعفای فرهاد مجیدی اظهار کرد: اگر قرار بر استعفا بود، او باید بعد از فینال این کار را انجام می داد یا منتظر می ماند تا تصمیم درست تری بگیرد. بعد از فینال می شد هم خودش و هم باشگاه جمع بندی کنند و به نتایجی برسند. نظرم این است که ممکن است به خاطر رفتن سعادتمند به ایتالیا و مذاکره با استراماچونی این اتفاق افتاده است. اصلا شاید به دلایلی دیگر سعادتمند به ایتالیا رفته باشد و فرهاد مجیدی تصمیم زود هنگامی گرفته باشد.

او ادامه داد: اگر بعد از فینال استعفا می کرد، دیگر به باشگاه لطمه ای وارد نمی شد. به هر حال فرهاد یکی از بازیکنانی بوده است که برای استقلال زحمت زیادی کشیده است اما نباید در این موقعیت طرفداران را در جریانی قرار می داد که فکر کنند شاید دیگر دست شان به جام نرسد. باید منتظر می ماند تا جام حذفی به پایان می رسید و بعد تصمیم می گرفت.

این پیشکسوت باشگاه استقلال درباره تغییر و تحولات تیم در فصل جدید و کمبود وقت برای انتخاب سرمربی گفت: قطعا خیلی از تیم ها باید تغییر و تحولات داشته باشند. این که بازی در میانه های ماه مهر برگزار شود، کار درستی نبود و استقلال هم قطعا یک سری تغییرات از نظر تغییر بازیکنان و شاید اضافه کردن یا کم کردن اعضای کادر خواهد داشت. در نهایت به نظرم استقلال بایستی تغییر و تحولاتی بین بازیکنان به وجود بیاورد و یک سری اضافه و یک سری کم می شدند.

او با بیان این که استقلال با همین عملکرد خوب هم نقاط ضعفی دارد که در فصل جدید باید آن ها را ترمیم کند، گفت: نمی دانم با استعفای او موافقت شود یا خیر اما اگر فرهاد مجیدی بماند، باز هم باید استقلال را دچار تغییر و تحولات کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ورمزیار: مجیدی تصمیم زود هنگامی گرفت، استقلال بین بازیکنان تغییر و تحولات داشته باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورمزیار: مجیدی تصمیم زود هنگامی گرفت، استقلال بین بازیکنان تغییر و تحولات داشته باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید