شرایط آخرین بازداشتی تجمع روز کارگر

به گزارش وبلاگ 20 بکس، وکیل آخرین بازداشتی تجمع روز کارگر امسال از اعتراض به حکم پنج سال و نیم حبس موکل خود در دادگاه بدوی خبر می دهد و می گوید: منتظر معین شعبه دادگاه تجدیدنظر هستیم.

شرایط آخرین بازداشتی تجمع روز کارگر

به گزارش وبلاگ 20 بکس به نقل از ایرنا، زهرا مینویی وکیل ندا ناجی درباره شرایط پرونده موکل خود می گوید: ما طی 22 روز بعد از صدور حکم فرصت داشتیم که به رأی صادره اعتراض کنیم که این کار را انجام دادیم. شعبه 28 نیز به ما گفتند پرونده را برای معین شعبه تجدیدنظر ارسال خواهند کرد،

وی با بیان اینکه در حال حاضر نیز ما منتظر اعلام شعبه تجدیدنظر هستیم تا برای کارهای مربوط به درخواست قرار وثیقه خانم ناجی اقدام کنیم، ادامه می دهد: امیدواریم دادگاه تجدیدنظر به تبع دیگر پرونده ها این درخواست را نیز قبول کند.

این وکیل دادگستری در پاسخ به اینکه بعد از صدور حکم بدوی درخواست صدور قرار وثیقه برای موکل خودنموده یا نه، می گوید: بله. ما به شعبه 28 مراجعه کردیم و درخواست دادیم، اما آقای مقیسه نظرشان این بود که رأی را صادر نموده اند و صدور قرار وثیقه از حوزه اختیاراتشان خارج است و در مرحله تجدیدنظر مجدد درخواست داده گردد.

مینویی درباره اینکه زمان دادگاه تجدیدنظر تعیین شده است یا نه، می گوید: هنوز تعیین نشده و معمولاً پروسه اداری آن حدود یک ماه طول می کشد.ندا ناجی، فعال کارگری 11 اردیبهشت ماه امسال در تجمع روز کارگر که مقابل مجلس شورای اسلامی برگزارشده بود، بازداشت شد. آذر ماه نیز شعبه 28 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مقیسه، وی را به اتهام توهین به مأموران دولتی و اجتماع و تبانی مجموعاً به 5 سال و نیم حبس محکوم کرد. علاوه براین، از زمان بازداشت این متهم، با درخواست صدور قرار وثیقه وی مواقفت نشده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "شرایط آخرین بازداشتی تجمع روز کارگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط آخرین بازداشتی تجمع روز کارگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید