پروژه راه آهن سبزوار همچنان خاک می خورد!

به گزارش وبلاگ 20 بکس، سه دهه از شروع پروژه راه آهن سبزوار می گذرد اما گویا بنا نیست این پروژه تکمیل گردد.

پروژه راه آهن سبزوار همچنان خاک می خورد!

به گزارش از ، بهروز محبی نجم آبادی عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: یکی از معضلاتی که خراسان رضوی در حوزه حمل و نقل جاده ای طی سال های اخیر با آن روبرو بوده، جاده های موسوم به جاده مرگ است که متاسفانه به علت ایمنی پائین و استاندارد نبودن سالانه شاهد فوت تعدادی زیادی از هموطنان در این جاده ها هستیم.

او اضافه کرد: ناایمن بودن جاده ها را در منطقه غرب خراسان رضوی و حوزه سبزوار هم شاهد هستیم و شرایط راه های روستایی هم در این حوزه بعضاً نامناسب است.

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی ادامه داد: معضل دیگری که در حوزه انتخابیه با آن روبرو هستیم پروژه هایی است که از نظر عمرانی مدت های بسیار مدیدی از کلنگ زنی و شروع عملیات آن ها می گذرد، اما همچنان خاک می خورند و حتی بعضی فرسوده شده اند.

محبی نجم آبادی پیشرفت 35 درصدی راه آهن سبزوار را شاهدی بر این مدعا قلمداد و اعلام کرد: بیش از سه دهه از شروع این پروژه می گذرد، اما همچنان شاهد هستیم که پیشرفتی اساسی در آن رقم نخورده است و البته رایزنی هایی برای تکمیل آن صورت داده ایم.

او توضیح داد: جلساتی نه فقط برای پروژه های نیمه تمام سبزوار بلکه برای تکمیل سایر پروژه های نیمه تمام استان خراسان رضوی داشته ایم و امیدواریم با اختصاص ردیف بودجه اختصاصی به آن ها شاهد بهره برداری و تکمیل آن ها باشیم.

این درحالی است که کارشناسان همیشه تاکید دارند رسیدن خطوط موازی راه آهن به هر منطقه می تواند زنگ رشد مالی را هم به صدا آورد و امید است که با تکمیل این پروژه شاهد اتفاق های مناسبی در سبزوار باشیم.

منبع:تسنیم

/ز.ق

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "پروژه راه آهن سبزوار همچنان خاک می خورد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروژه راه آهن سبزوار همچنان خاک می خورد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید