کتائب حزب الله: نیروهای مردمی عراق برای بیرون راندن اشغالگران کوشش می نمایند

به گزارش وبلاگ 20 بکس، گردان های حزب الله عراق می گوید گستاخی رژیم اشغالگر آمریکا در حمله به نیروهای مسلح عراق باعث شده نیروهای مردمی این کشور با جدیّت برای بیرون راندن آنها کوشش نمایند.

کتائب حزب الله: نیروهای مردمی عراق برای بیرون راندن اشغالگران کوشش می نمایند

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ 20 بکس، کتائب حزب الله عراق بیان کرد تشدید مقاومت عراقی ها، شوکی به نظامیان اشغالگر آمریکایی وارد و آنها را سراسیمه نموده است.

پایگاه التاجی که در 85 کیلومتری شمال بغداد قرار داد ظرف سه روز گذشته دو بار هدف حملات راکتی گروه های ناشناس قرار گرفته است. وزارت دفاع آمریکا نیز از کشته شدن سه نظامی (دو آمریکایی و یک انگلیس) در حمله شامگاه چهارشنبه و زخمی شدن سه نظامی دیگر در حمله ظهر شنبه به این پایگاه اطلاع داد.

ساعت یک بامداد روز آدینه به وقت محلی هم جنگند ه های آمریکایی مواضع نیروهایی از ارتش عراق، الحشد الشعبی و هنگ پلیس بابل را هدف گرفتند. تجاوز آمریکا، شهادت پنج نظامی و زخمی شدن شماری دیگر و انهدام مقرهای مورد حمله را باعث شد، که موج گسترده محکومیت از سوی مقامات و گروه های عراقی را به همراه داشت.

در بیانیه جدید کتائب حزب الله وابسته به سازمان الحشد الشعبی عراق آمده است: رژیم اشغالگر آمریکا در ارتکاب جنایات علیه نیروهای امنیتی ما و الحشد الشعبی گستاخ شده و اقدام به تجاوز علیه شهرهای عراق می نماید.

به گزارش شبکه المیادین، کتائب حزب الله توضیح داد: این واقعیت غیر عادی به نیروهای مردمی و میهن پرست این مسئولیت را اعمال می نماید که برای بیرون راندن این دشمن سخت کوشش نمایند.

این بیانیه در عین حال تاکید نمود: حملات آمریکا علیه مناطق البوکمال ، جرف النصر و دیگر مناطق به هیچ کدام از مبارزان ما آسیبی وارد نکرد.

به تاکید این گروه ادامه جنایات آمریکا مستلزم مقابله با نقض حریم عراق برای کاهش تجاوزات آمریکاست.

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "کتائب حزب الله: نیروهای مردمی عراق برای بیرون راندن اشغالگران کوشش می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کتائب حزب الله: نیروهای مردمی عراق برای بیرون راندن اشغالگران کوشش می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید