کدام جایگاه مناسب شماست؟

به گزارش وبلاگ 20 بکس، افرادی که با پروازهای economy مسافرت می نمایند، معمولا با مسائلی مانند احساس سرما در شب یا تحمل صدای گریه نوزادها و … روبرو می شوند که ممکن است برایشان ناخوشایند باشد. خوشبختانه ما در این مقاله به مواردی اشاره می کنیم که به شما یاری کند تا از این موارد ناخوشایند، بیشتر در امان باشید. باید بدانید که نزدیک بودن به عقب هواپیما و نشستن بر جایگاه های میانی نیز مزایای متمایزی دارد. فاصله میان جایگاه ها بیشتر است. شاید این فاصله ها یاری می نمایند تا وزن مسافران در قسمت میانی هواپیما تقسیم گردد.

کدام جایگاه مناسب شماست؟

همچنین احتمال پیدا کردن فضای بیشتری در قسمت قفسه بارها وجود دارد. در این قسمت از هواپیما، شانس بیشتری برای نجات یافتن در یک سانحه هوایی وجود دارد. شما از دم هواپیما دور هستید که در یک سانحه محتمل است جدا گردد و از نوک تیز آن نیز دور هستید تا از دست اندازهای هوایی بیشتر در امان باشید. جایگاه های کنار بال هواپیما که در شکل به رنگ زرد هستند نیز از امنیت بیشتری برخوردارند.

این به این معنی نیست که جایگاه شما به دور از مشکل و ناراحتی است. درست پشت سر شما می تواند دو ردیف پایانی باشد و بعد از آنها سرویس بهداشتی و بوفه هواپیما وجود دارد که به علت رفت و آمد، می تواند دارای سروصدای بیشتری باشد، اما خوشبختانه صدای بچه ها در این قسمت کمتر است.

اگر به شکل نگاه کنید ممکن است نظرتان راجع به انتخاب جایگاه در سفر بعدی تغییر کند. در پرواز بعدی حتی ممکن است که اجازه دهید تا بقیه مسافران جای خود را تعیین نمایند و در آن مستقر شوند، سپس به آرامی سالن انتظار را به سوی هواپیما ترک کرده و در جای خود مستقر شوید.

منبع: الی گشت

به "کدام جایگاه مناسب شماست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام جایگاه مناسب شماست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید