خبرنگاران برگزاری محافل مذهبی و غیرمذهبی در کاشان ممنوع است

به گزارش وبلاگ 20 بکس، کاشان- خبرنگاران- رییس اداره تبلیغات اسلامی کاشان از ممنوع شدن برگزاری هرگونه مجالس و محافل مذهبی و غیرمذهبی در این شهرستان و لزوم همراهی شهروندان و مسوولان با این محدودیت ها تا اطلاع بعدی خبر داد.

خبرنگاران برگزاری محافل مذهبی و غیرمذهبی در کاشان ممنوع است

سید عبدالصاحب حسینی روز چهارشنبه در گفت وگو با وبلاگ 20 بکس افزود: با توجه به شیوع کرونای جدید و شدت انتقال این ویروس همه مجالس مذهبی، هنری و ورزشی از جمله هیات های مذهبی به مناسبت میلاد یا شهادت اهل بیت (ع) همچنین مراسم ترحیم و ختم برای اموات و برنامه های نمازجماعت مساجد تا اطلاع بعدی تعطیل شده است.

وی با تاکید بر لزوم همراهی همه همشهریان بیان نمود: مسوولان همه این محافل و مجالس باید همکاری کنند تا ان شاء الله از این بحران عبور کنیم و اگر همراهی همه اقشار مردمی باشد، این بیماری را شکست خواهیم داد.

رییس اداره تبلیغات اسلامی کاشان افزود: اگر همکاری لازم نشود، تصمیم های دیگری گرفته خواهد شد که می تواند موجب زحمت بیشتر خود مردم شود.

وی تاکید کرد: اگر مسوولان مجالس و محافل مذهبی و غیرمذهبی از ورزش و تئاتر تا عروسی به هشدارها توجه نکنند، برابر مقررات با افراد خاطی برخورد خواهد شد.

بر اساس اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی حدود یکصد نفر در کشور به صورت قطعی به کرونا مبتلا شدند که از این تعداد 16 نفر فوت کردند که البته هنوز مورد مثبتی به شهرستان کاشان گزارش نشده است.

این بیماری، قابل پیشگیری است و با راهکارهای ساده مانند رعایت فاصله منطقی با دیگران، خودداری از ازدحام جمعیت، روبوسی و دست دادن و شستن مداوم دست ها با آب و صابون می توان از شیوع و ابتلا به آن جلوگیری کرد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران برگزاری محافل مذهبی و غیرمذهبی در کاشان ممنوع است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران برگزاری محافل مذهبی و غیرمذهبی در کاشان ممنوع است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید