سی ان ان: زمستان تاریک و مرگبار آمریکا تازه آغاز شده است

به گزارش وبلاگ 20 بکس، هفته هاست که کارشناسان بهداشت و سلامت به آمریکایی ها نسبت به خطر تشدید بحران شیوع ویروس کرونا در فصل زمستان هشدار می دهند.

سی ان ان: زمستان تاریک و مرگبار آمریکا تازه آغاز شده است

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ 20 بکس به نقل از سی ان ان، کارشناسان بهداشت و درمان آمریکا بر این باورند که زمستان امسال یکی از تاریک ترین و مرگبارترین دوران ها در تاریخ بهداشت عمومی این کشور خواهد بود.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی وبلاگ 20 بکس بخوانید. (کلیک کنید)

بر اساس این گزارش، از کالیفرنیا تا کانزاس، از ماساچوست تا فلوریدا و سرتاسر آمریکا، پرستاران، پزشکان، و سایر کادر درمان و ارائه کنندگان خدمات دفن اموات خود را برای یک فصل سخت و سخت آماده کرده اند.

این در حالی است که کادر بهداشت و درمان آمریکا طی ماه های گذشته نیز با بحران ویروس کرونا دست به گریبان بوده اند و واقعا خسته و درمانده شده اند. ولی بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان هشدار می دهند که زمستان تاریک و مرگبار آمریکا تازه در آغاز راه است.

بسیاری از بیمارستان های آمریکا برای پذیرش بیماران کرونایی در بخش مراقبت های ویژه دیگر تخت خالی ندارند.

روز پنجشنبه آمریکا رکورد تازه ای در موارد جدید ابتلا به ویروس کرونا ثبت کرده و بیش از 217664 نفر دیگر به این ویروس مبتلا شدند. تعداد فوتی های ناشی از ویروس کرونا نیز در روز پنجشنبه به بیش از 2879 نفر رسید. تعداد بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان های آمریکا نیز به بیش از 100667 نفر رسیده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سی ان ان: زمستان تاریک و مرگبار آمریکا تازه آغاز شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سی ان ان: زمستان تاریک و مرگبار آمریکا تازه آغاز شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید